Hayalet

(Phantom)

Sinema Filmi

2012

'Ed Harris', Soğuk savaş döneminde inşa edilmiş bir Sovyet denizaltısının, son dönemlerde herkesten sakladığı üzere gerçeklik algısını alt üst eden nöbetler yaşayan kaptanıdır. Karısını ve kızını geride bırakmak zorunda kalarak, geçmişinin peşine düşeceği ve geminin nükleer füzelerini ele geçirmeye uğraşan bir grup KGB ajanıyla mücadele etmek zorunda kalacağı gizli bir görev için ayrılmak zorunda kalır. İnsanlığın geleceğini elinde bulunduran kaptan, başarısız olacağı düşünülerek bu işe seçilmiş olduğunu keşfedecektir.

Künye

Yönetmen Todd Robinson
Senaryo
Yapımcı John Watson , Rui Costa Reis , Ricardo Costa Reis , Pen Densham , Julian Adams , Alex Daltas
Müzik Jeff Rona
Görüntü Yönetmeni Byron Werner
Eser
Vizyona Giriş Tarihi 18 Temmuz 2014
Süre 98 dk
Tür Gerilim, Macera
Ülke ABD

Firmalar

Medyavizyon (Dağıtımcı)
Hasılat 47.896,0 TL
Toplam İzleyici 4.567
Vizyonda Kaldığı Hafta 1 Hafta

Son Yorumlar (2)

mansuryildirim avatar mansuryildirim 19 Temmuz 2014 21:19:57

4

sovyet kaptanın ingilizce konuştuğu ve amerikalı milliyetçi oyuncunun sovyet kaptanını oynadığı milliyetçi istismar sömürü sinemasının vasat örneği en fazla videoda yer alabilecek vasat bir denizaltı filmi

erakman avatar erakman 12 Ağustos 2013 07:20:09

9

Rusyanın nüklear füzesini USA 'ya fırlatıp suçu Çine atacak olması ve dünyada 3.büyük bir savaşın çıkmasını isteyen KGB içindeki radikaller ile Donanmada görevli bir rus komutanın mücadelesini anlatan gerçek bir olaydan yola çıkan film.Ed Harris her zamanlki gibi çok başarılı.
Bana kalırsa film harika...

Yandex.Metrica