Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Suskunlar 1. Sezon

Suskunlar 1. Sezon

9,04

(6 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Macera Dram Macera, Dram

Yönetmen: Çağrı Lostuvalı Çağatay Tosun Umur Turagay Çağrı Lostuvalı, Çağatay Tosun, Umur Turagay

Ülke: türkiye

Oyuncular: Pelin Doğru, Elif Atakan, Özge Sezince, Metin Coşkun, Hakan Gerçek, Hakan Bilgin, Gülçin Hatıhan, Murat Akdağ, Fırat Albayram, Fatih Paşalı Devamını Gör...

Konusu : Birbirlerinden başka tutunacak şeyi olmayan, dört küçük çocuğun hikayesi bu. Dört arkadaş. Dört kardeşten öte. Büyümeleri yıllar sürecek sandılar. Ama bazı çocuklar. Tek bir günde büyür. Basit, masum, tek bir hata yaptılar. Ve çocukluklarına veda ettiler. O günden sonra bir söz verdiler birbirlerine. Sustular. Ve dağıldılar şehrin dört bir yanına. Ama içlerinden biri tutmadı sözünü. Yıllar sonra bir araya topladı hepsini. Başladığı işi bitirmeleri için... Şimdi her biri bambaşka bir adam. Biri gözü kara bir serseri. Biri başarılı bir kanun adamı. Biri hiç büyümemiş, kocaman kalpli bir çocukadam. Biri de sözü ilk bozan. Şehrin dört bir yanından esen dört rüzgar gibi çıktılar bir yola. Arkalarında paylaşılamayan bir aşk, önlerinde sorulacak bir hesap, tek silahlarıysa girdiği her savaştan galip çıkan dostluklarıydı. Onlar yıllarca sustular. Şimdi konuşma zamanı...terror_storm

14 Ağustos 2012 16:36

Mükemmel bir dizi tüm sezonu soluksuz izledim

Cevap Yaz

ramazanates

5 Temmuz 2012 20:48

İlk iki bölümü güzeldi. Hakkı yenmez değil mi? Cezaevindeki çocuk sahneleri kanımızı dondurdu, başlangıç çekici oldu yani. Ama sanki senarist bütün eforunu ilk iki bölüme harcamış, sonrası ilham perileri kaçmış gibi. Oyuncular iyi gerçekten. Müzikler güzel. Öyle çok ısınamadım diziye ama seyredilebilir.

Cevap Yaz

Halil Güneşli

12 Mart 2012 02:45

Dizi konu olarak başka bir filmden alıntı yapmış mıdır ? Tam olarak bilemiyorum ama dizinin ilerleyişi ve oyunculuk açısından ilk iki bölüm olarak başarılı bulduğum bir çalışma olmuş. İlerleyen zamanlarda aynı tadı alır mıyım, sanmıyorum çünkü bir çok örneği aynı sezon içinde bir anda kendini tekrar eden bir çok dizi izledim, özellikle yerli. 

Cevap Yaz

levent2

4 Mart 2012 23:58

gerçek ten güzel bir film beğen dim

Cevap Yaz

coolman33

3 Mart 2012 18:53

yıllardır görmezden geldiğimiz kanayan yaramızı adalet sistemini, gücün ve paranın hakim olduğu,garibanın ve güçsüzün ezildiği cezaevi sistemini bir kez daha bize gösterdi. Bu 4 arkadaş gerçek hayatta 1 dilim baklava çaldılar diye 19 sene hapis yatan gençlik yıllarını zindanda harcayan arkadaşların hikayesi. UMARIM reyting uğruna kaliteli düşürmezler.

Cevap Yaz

ilkeroz34

16 Ocak 2012 14:54

suskunlar konusunu okudum çok beğendim ve heyecanla bekliyorum bu iş tutacağını tahmin ediyorum başarılar dilerim kadro süper olacağını eminim ve heyecanla bekliyoruz :)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica