Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bu Bir Soygundur

Bu Bir Soygundur

4,45

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Komedi Komedi

Yönetmen: Özgür Bakar Özgür Bakar

Ülke: türkiye

Oyuncular: Esin Varan, Zafer Avşar, Cafer Hadimioğlu Devamını Gör...

Konusu : Borçlandıkları bankayı soyarak yine aynı bankaya borçlarını ödemeye çalışan ikilinin maceraları. Kredi kartı ve bankaların tuzaklarını mizahi bir dille eleştiriyor.aliss77

15 Mayıs 2017 06:54

pek beğenmedim ben bu filmi tabi bu benim yorumum

Cevap Yaz

mansuryıldırım

24 Temmuz 2015 05:30

Bu film özgür bakarın ilk uzun metraj filmi yazıldığı gibi tv filmi değil film ünlü oyuncuları yok diye vizyona girememiş fragmanına bakılırsa çok kötü bir film bu yüzden sinemaya kısa bir ara verip en başarısız olduğumuz korku türüne yoğunlaşmış bence korku türünde daha başarılı bir yönetmen.

Cevap Yaz

zaf

5 Ağustos 2016 15:01

Bu durumda bütün vizyona giren filmler iyi demiş oluyorsunuz! Bizi engelleyen sizin gibi insanların zihniyeti. Bin liraya çekilmiş bir filmden bahsediyoruz. Bunu milyon dolarlık filmlerle teknik anlamda kıyaslayamazsınız. Amatör ne demek? Bisiklet hırsızları filminde oynayan baba ve çocuk amatördü. Size bir daha cevap vermeyeceğim çünkü gerek yok, sizin gibi zihniyetleri bir gün aşacağıma inanıyorum.

mansur34

14 Temmuz 2016 01:25

Sevgili zafer bey ben filmin fragmanından bahsediyorum fragmanı böyle olan filmin iyi olması mümkün değil zaten film özgür bakar ın kendisinde dediği gibi çekmesinde duruyormuş kimse salon vermemiş kusura bakmayın da çok iyi filmse neden 1 salon bile alamadı filmin en iyi sahnelerinden oluşan bu fragman malesef her yönden amatörce diğer sahnelerini düşünmek istemiyorum eğer senaryonuz ve oyunculuğunuza güveniyorsaydınız neden devam etmediniz sizi bir engelleyenmi oldu.

zaf

13 Temmuz 2016 16:33

Mansur bey, bir buçuk dakika bile sürmeyen teaser'dan filmin çok kötü olduğunu anladığınıza göre dâhi olmalısınız. Neyi kötü misal? Oyunculuk mu kötü? Espriler mi kötü? Senaryo mu hatalı? Yönetim zaafiyeti mi var?

Yandex.Metrica