Keriz

Yorumlar

battalgz avatar battalgz 08 Aralık 2017 15:19:29

10

Kemal abinin güzel filmlerinden. Daha evvel Arsel videodan çekim vardı elimde görüntü çok iyi değildi. şimdi erler film youtube kanalında yayınlandı. 1080 p formatında izleme fırsatı bulduk şükür. film hakeden çok güzel restore edilmiş. cam gibi olmu ş. filmin konusuna gelecek olursak 10 numara 5 yıldız . Kemal Sunalın Perihan Savaşı aradığı sahneler filmin en komik ve akılda kalıcı sahneleridir.sokakta herkese genelevi sorduğu sahnede insan kopuyor.filmin müzikleri de çok güzel kadro ve yönetmende çok iyi . eh böyle de olunca zaten tadından yenmez böyle bir film.

Kapadokyalı avatar Kapadokyalı 06 Aralık 2017 22:23:35

Cok fena bir film degil fakat filme eklenen genel ev sahnesi namus sahnesi biraz abartili alisen hatit akcatepe ihsan yuce rollerini abartisiz oynamistir mekanlari cennet olsun.

Sinecan06 avatar Sinecan06 25 Kasım 2017 13:48:33

ERLER FİLM filmlerini ve dizilerini restore ediyor, çok da iyi yapıyor. Uzun süredir beklenen KERİZ'i sadece çocukluk yıllarımdaki ATV versiyonundan bilirim. ERLER FİLM filmi öyle güzel temizlemiş ki bilhassa köy adeta resim gibi görünmüş. Mekan seçi mi başarılı, sevdiğimiz oyuncuları adeta hayaleti andıran bir köyde görmek etkileyiciydi. Senaryo ise sorunlu. Bunun nedeni direksiyonda iki kişinin olması. Hikayedeki komedi dozajı sululuğa gitmemiş. Genelev sahnesinde Recep Bülbülses'i görmek hoştu. Abartılı oynasa da:) Final aceleye getirilmiş bir de.

performer avatar performer 23 Kasım 2017 21:43:39

5

böyle ciddi bir hikayenin bir komedi filminde işlenmesi bence pek olmamış... filmi genel olarak pek beğenmedim ama zülfü'nün istanbul'a gittiği andan itibaren ki kısmında film biraz güzelleşiyor... kartal tibet'in yönettiği şalvar davası filmind en sonra beğenmediğim 2. film...

yesilçamsever38 avatar yesilçamsever38 08 Eylül 2016 19:22:45

En sevdiğim kemal sunal filmi çok seviyorum çok mükemmel

mansur34 avatar mansur34 26 Mart 2016 04:34:42

6

Film baştan sona eğlenceli bir komedi töre konusunu bu şekil komedi filmi yapmak pek kolay değil dram olsa daha kolay yapılabilirdi ama film buna rağmen sansürsüz versiyonundan izleyenler bilir malesef filme katkısı olmayan+18 ve küfür fazla kaçmış ali şen,aliye rona filmi ayakta tutan oyuncular performansları iyiydi diğer oyuncularda filme renk katmış film bu haliyle tv de gösterilmesi zor sansürlü haliyle önce show tv sonrada kanal 7 yayınlanmıştı film sinema filmi olsa da video döneminde çekildiği için filmde bu etkide var filmin hikayesi klişe bir hikaye ama film kendini seyrettiriyor filmin ortalama bir başarısı var zaman geçirmek için uygun bir komedi filmi son olarak filmdeki +18 ve küfürlü sahnelerinden dolayı filmin ailecek izlenmeyecek bir komedi filmi olduğunu filmi izlemek isteyenlere önceden söyleyeyim.

Yandex.Metrica