Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kimse Fatma Gibi Öpemez (Kimse Fatma Gibi Öpemez)

Kimse Fatma Gibi Öpemez

8,62

(12 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Duygusal Komedi Duygusal, Komedi

Yönetmen: Zafer Davutoğlu Zafer Davutoğlu

Ülke: türkiye

Oyuncular: Serpil Gül, Efgan Efekan, Hulusi Kentmen, Vahi Öz, Neriman Köksal, İzzet Günay, Öztürk Serengil, Fatma Girik, Mürüvvet Sim, Süleyman Turan Devamını Gör...

Konusu : Filmde, bir miras davası için kandırmaya çalıştığı avukata âşık olan bir kadının hikâyesi anlatılır. Fatma, Avrupa’dan döndüğü gün annesine bir miras kaldığını öğrenir. Annesi yıllarca dayısını sakat bir kızı olduğu bahanesiyle dolandırmıştır. Dayısı da mirası sakat yeğenine bırakmıştır. Mirasın alınabilmesi için Fatma’nın sakat numarası yapması gerekir. Bu iş için avukat Kemal bir süreliğine Fatma’yı gözetleyecektir. Ancak bu durum Fatma ve Kemal arasında bir aşkın başlamasına sebep olacaktır.burcusara

2 Ağustos 2019 03:58

Aklıma Nilgün filmi geldi İzzet ve Fatmayı görünce :) Tabiki bu film daha önce çekilmiş. Öztürk Serengilin oyuncuları ve karakterleri tanıtması çok hoşuma gitti. Sonunda da herkesin ne olduğunu anlatması da. Gerçi Neriman Öztürkü haketmedi bu filmde ama neyse :) Pek beğenmediğim tarafı engelli çocuk kısmıydı. Bu tarz sahneleri hiç bir filmde sevmem, Küçük Hanımefendi de de komik bulmamıştım Hülya Koçyiğitin akli dengesi yerinde olmayan bir kız çocuğu rolü yapmasını. Maalesef bu filmde o sahnelerden baya olduğu için ve biraz fazla öpüşmeler olduğu için çok aşırı derecede beğenmedim. Herhalde en fazla son sahnelerde gülmüşümdür. Kemal ve Fatmanın evliliği de kavga gürültülü olarak gösterilmesi çok hoşuma gitti :)

Cevap Yaz

Göztepe

27 Nisan 2018 15:14

Çok güzel bir nostalji komedi filmi Fatma Girik hem çocuk hemde şımarık kız rolde çok başarılıydı. Diğer rollerde oynayan oyuncular oldukça iyidi birbirlerini kıskandıran rollerinde harikaydı. Her yönden iyi bir filmdi hemde jenerik yönünden çok iyidi.

Cevap Yaz

TubaArtan

21 Ağustos 2017 23:41

sıkı kadroya sahip..: izzet günay :kemal fatma girik: fatma öztürk serengil: tayfur vahi öz: hurşit hulusi kentmen:necati serpil gül: zühre neriman köksal:jale mürüvvet sim:ülfet süleyman turan: osman

Cevap Yaz

guvenk

9 Temmuz 2014 17:23

Son derece güzel bir romantik/komedi, özellikle de Fatma Girik'in performansına hayran kaldım. İzzet ve Fatma'nın sonlara doğru telefon kavgasındaki kamera çekimleri ise o döneme göre çok çok başarılı. Mutlaka izleyin.

Cevap Yaz

benimsinema

29 Haziran 2014 14:31

kadro güzel film güzel, hele öztürk serengilin jenerikte oyunculari tek tek tanistirmasi filmin kaliteli oldugunun belirtileriydi... fatma cocuk rolünüde güzel canlandirmis... izzet fatmayi kiskandirmak icin bi sürü kizla öpüsür ama kimse fatma gibi öpemez :)

Cevap Yaz

performer

11 Ocak 2014 22:41

baştan sona komiklik yapmaya çalışan bir film.

Cevap Yaz

beyzacetin

13 Ağustos 2012 17:04

çok güzel bir film 60 ların komedileri eşsiz lezzette zaten

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

28 Eylül 2010 21:46

"Siyah beyaz nostalji sinemanın seçkin cast oyuncularının üst oyuculuklarının olduğu.. iyi sayılabilecek bir komedi film..."

Cevap Yaz

yalnızlar_rıhtımı

22 Şubat 2009 19:47

komik eğlenceli bir film izzet günay bu filmde daha yakışıklı giyimi de daha güzel

Cevap Yaz

Gül Tuna

9 Nisan 2008 19:27

fatma girikin cocuk kiligina girdigi sahneleri saymazsak cok güzel bir film

Cevap Yaz
Yandex.Metrica