İyi Doktor

7,25

( 1 kişi yorum yaptı )

İyi Doktor

(The Good Doctor)

Sinema Filmi

2011

Dr. Martin Blake (Orlando Bloom) ile yaşama şansı yok denecek kadar az 18 yaşındaki güzeller güzel hastası Diane Nixon (Riley Keough) arasında duygusal bir bağ kurulur. Doktor Diane'yi yaşatmak ve hastanede tutmak için diğer doktorlardan habersiz bir takım tedavi yöntemleri dener. Başarılıda olamaz. Sonunda bu iyi niyetli yaklaşımları onu hastane içinden bir şantajla karşı karşıya bırakır. Akıl almayacak ölçüde başını derde sokar. mkurtsen 0210.2012

Künye

Yönetmen Lance Daly
Senaryo
Müzik Brian Byrne
Görüntü Yönetmeni Yaron Orbach
Vizyona Giriş Tarihi 23 Nisan 2011
Süre 93 dk
Tür Dram, Gerilim
Ülke ABD

Son Yorumlar (1)

mkurtsen avatar mkurtsen 02 Ekim 2012 20:08:20

9

Öncelikle belirteyim. Filmim tamamına yakını hastane içinde geçmesine rağmen 93 dakika su gibi akıp geçiyor. Dramatik-Gerilim tarzının iyi örneklerinden Orllando Bloom yalnız adam Dr. Martin Blake'de müthiş bir performas sergiliyor. Filmde baştan so na ilgi odağı oluyor.( Filmin konusunu yazarken onun çabalarının Diane'yi iyileştirmek değil hasta tutmaya yönelik olduğunu belirtmemişim. Her ne pahasına olursa olsun yanında tutmak istiyor, tedavisini kurcalıyor.)
Gelişmeleri ve filmin sonunu açıklamıyorum. Herkese izlemelerini öneriyorum. Ben beğendim. İ Sizde izleyin. İyi seyirler..

Yandex.Metrica