Annem Bir Dinazor 3D

(Dino Time)

Sinema Filmi

2012

Ernie’nin bir kaçışa ihtiyacı vardır. Annesi Sue çok disiplinli bir kadındır. Küçük kız kardeşi Julia ise her fırsatta onu ispiyonlamaktadır. Zaten Ernie’nin başını belaya sokmadığı bir an bile yoktur!

Ernie ve en yakın arkadaşı Max’le birlikte, Dinazor Müzesi’ndeki güvenliği atlatarak çok gizli bir fosilin sergisine girmeyi başarır. Bu sırada Julia güvenlik alarmını çalıştırınca, bir grup beceriksiz güvenlik görevlisi peşlerine takılır. Ernie’nin roketli kaykayı onları paha biçilmez değerdeki dinozor fosillerinin bulunduğu yere götürür ve orada güvenlik görevlilerine yakalanırlar.

Bu olayın üstüne dışarı çıkması yasaklanan Ernie, Max’lerin evine kaçar. Max’in dahi babasının icat ettiği yumurta şeklinde bir mekanizma geliştirmiştir. Bu mekanizma her ne kadar defalarca denenip çalışma sa da, zamanda yolculuk yapmak amacıyla geliştirilmiştir.

Julia iki çocuğu yakalamak için aniden içeri daldığı sırada, peşi sıra bir kaos yaşanır ve zaman makinası çalışmaya başlar. Zaman makinasının kapıları bu üç çocuğun üzerine kapanmıştır!

Yolculuk bitip de makinanın kapıları tekrar açıldığında çocuklar kendilerini yemyeşil bir vadide, dinozorların arasında bulurlar.

Künye

Yönetmen Yoon-suk Choi , John Kafka
Senaryo , , ,
Yapımcı David Lovegren , Joonbum Heo , Jae Woo Park , Robert Abramoff , Jae Y. Moh
Müzik Stephen Barton
Vizyona Giriş Tarihi 07 Aralık 2012
Tür Animasyon
Ülke ABD Güney kore

Firmalar

Pinema (Dağıtımcı)
Hasılat 770.802,0 TL
Toplam İzleyici 68.304
Vizyonda Kaldığı Hafta 8 Hafta

Son Yorumlar

Yandex.Metrica