Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kumarbaz

Kumarbaz

8,65

(11 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Duygusal Duygusal

Yönetmen: Orhan Aksoy Orhan Aksoy

Ülke: türkiye

Oyuncular: Hulusi Kentmen, Nuran Aksoy, Reha Yurdakul, İzzet Günay, Fatma Girik, Eşref Vural, Ercan İnangiray, Cevat Kurtuluş, Hüseyin Güler, Selahattin İçsel Devamını Gör...

Konusu : İzzet Günay-Fatma Girik ikilisinin en iyi filmlerinden birisi...Renkli çevrimi Cüneyt Arkın-Leyla Kenterli VAHŞİ ÇİÇEK.İzlemeye değer bir yapım.burcusara

9 Ağustos 2019 02:58

Fatma Girik - İzzet Günay filmleri izleye izleye ikisini çok yakıştırmaya başladım. İkilinin ilk izlediğim filmi Şöför Nebahat filmiydi. Orada o kadar yakıştırmamıştım henüz. Bu filmde ben iyi şeyler olacak diye beklerken gittikçe kötülükler yaşandı. Benim Yeşilçam da fazla denk gelmediğim çocuk ölümüne kadar bile (bebeklerin öldüğünü nedense daha çok izledim şimdiye kadar). Normalde birbirlerini çok seven çiftler bile evlatlarını kaybedince boşanmaya kadar gidebiliyorlar. Bende o noktadan sonra aslında bu ikilinin kavuşmayacağını düşünmüştüm çünkü zaten bir sürü sorunları vardı ve onlara çocuklarını kendileri yüzüinden kaybetmek de eklenince iyice birbirinden nefret eder diye tahmin etmiştim. O açıdan sonu benim için de sürpriz oldu. Halbuki aslında filmin gidişiyatını çok beğenmiştim ama İzzet Günayın Fatma Girike zorla tecavüz etmesiyle sanki aşılmayacak bir duvar oluştu ikisinin arasında.

Cevap Yaz

Göztepe

18 Temmuz 2018 23:56

Yeşilçamda biraz alışılagelmişin dışında senaryosu olan bir film film filmde Fatma Girik'in manasız gururu felaketlere sebep oluyor. Arkadaşlarında değindiği gibi inişleri çıkışları olan filmlerden basrolde yer alan İzzet Günay'da en az Fatma Girik kadar başarılıydı. Usta yönetmen Orhan Aksoy yine ustalığını konuşturmuş bu filmde aşk, nefret, duygusallık herşey mevcut bu filmde gerçekten iyi film.

Cevap Yaz

sinemaadamı

14 Haziran 2016 22:14

cüneyt arkının çevirdiği vahşi çiçek filminin ilk çevirimi. izzet baba filmde gene dehşet ve vahşet. fatma girikle birbirlerine gerçekten çok yakışıyorlar. reha yurdakulda bu filme ren katmış. izzet eşine zorla sahip olur ve sakat bir çoçuğu olur. çoçuğuyla herkes dalga geçer. oda herşeye karşı isyankar olur. yaptığı hatanın bedelini böyle ödemiştir. izzet bananın iyi filmlerinden doğrusu.

Cevap Yaz

benimsinema

26 Nisan 2015 19:30

Ben filmi begendim.. cunku alistigimiz türden degjl. Bastan sonuna kadar hep bir olumsuzlukla gidiyor.. birbirine askla bakmayan evli cift. belki de bir inat ugruna soguk davrandi fatma kocasina.. cocuk bile onlari mutlu edemedi.. bence film yine olumsuz sekilde herkes kendi yoluna devam ederek bitmeliydi.. son pismanlik fayda etmememliydi burda hersey tatliya baglanmasina ragmen neye yarar.. bir cocuktan oldular

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

25 Ekim 2013 23:20

Beklentimin üzerin de duygusal bir İzzet GÜNAY & Fatma GİRİK filmi.. Her zaman olduğu gibi İzzet GÜNAY'ın oyununu üst düzeyde buldum.. Yönetmenin Orhan AKSOY olması filmin de bir artısı.

Cevap Yaz

oguz707

6 Ağustos 2013 00:09

İzzet Günay bu filmde iyi kötü hepsi bir aradayı oynuyor. Onun oyunculuğuna Fatma Girik'in oyunculuğu ve onu seslendiren Adalet Hanımın seside eklenince güzel bir film ortaya çıkmış. Evlat acısının üzerine kurulmaya çalışılan bir yuva ve sevgi hikayesi.

Cevap Yaz

performer

23 Temmuz 2013 00:51

film hoşuma gitti ama hikayeyi bu şekilde beğenmedim çok iniş ve çıkışlar var.

Cevap Yaz

beyzacetin

28 Haziran 2013 15:57

Güzel bir film. Filmin sonuna kadar hep kötü seyler oluyor. Hülya gururu yüzünden Erol a hayatı zindan ediyor. Erol un askını ve yıllarını ziyan ediyor, tabii kendisini de. Ama neyse ki sonu iyi bitiyor. Tabii buruk bir mutlu son cünkü ogulları öldükten sonra bu barısma gerceklesiyor.

Cevap Yaz

isocum

31 Ekim 2010 20:30

Kumarbaz ve parasız bir genç bir milyonerin kızına aşık olur.Kız devamlı olarak ona hakaret eder.Günün birinde genç kumar sayesinde zengin olur ve sevdiği kıza kavuşur kendisini sevdirir.

Cevap Yaz

nedim yıldız

22 Ocak 2008 10:46

çok güzel bir film.kumarda kazandığı karısına evlendiği gece zorla sahip olup,karısının nefretini kazanıp,çocuğu sakat doğan bir gencin dram öyküsü..özellikle izzet günay fatma girik ve çocuk yıldız ercan inangiray çok başarılı..mutlaka izleyin...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica