Ateşli Aynasızlar

6,60

( 2 kişi yorum yaptı )

Ateşli Aynasızlar

(The Heat)

Sinema Filmi

2013

FBI Ajanı Sarah Ashburn (Sandra Bullock) ve Boston polisi Shannon Mullins (Melissa McCarthy) asla bir araya gelmemesi gereken insanlardır. Fakat bir uyuşturucu baronunu yakalamak için aynı görevde yer almak zorunda kalırlar. Ve macera başlar…

Sarah Ashburn bir uyuşturucu baronunu yakalamak için – ve sonunda terfi almak amacıyla! – New York’tan Boston’a gider. Fakat Shannon Mullins FBI’ın kendi bölgesine karışmasını istemediği için, olayların çözülmesi ve terfi hiç de Sarah’nın tahmin ettiği kadar kolay olmayacaktır. Ashburn, çok yetenekli, zeki, hırslı ve dahiyane gözlem yeteneğine sahip olduğunu düşünen, her zaman odadaki en zeki insan olduğuna inanan ve bunu herkesin bilmesini isteyen bir ajandır. Sosyal çevresi, ailesi ya da bir arkadaşı olmayan Ashburn işi konusunda haddinden fazla takıntılıdır. Bu arada Mullins’in de başının tek belası Ashburn değil… Kendi erkek kardeşini (Michael Rapaport) uyuşturucu satıcılığından hapse gönderince, tüm birim ve ailesi tarafından oklar üzerine çevrilir. Ailesi Mullins’in ihanetini kabullenemez ve onu bir numaralı düşmanları ilan ederler. Kardeşinin başını beladan korumak için onu hapse attıran Mullins bir de ailesine kendisini açıklamakla boğuşmaktadır.

Künye

Yönetmen Paul Feig
Senaryo
Yapımcı Paul Feig , Peter Chernin , Michele Imperato
Müzik Michael Andrews
Görüntü Yönetmeni Robert D. Yeoman
Vizyona Giriş Tarihi 09 Ağustos 2013
Süre 117 dk
Tür Komedi
Ülke ABD

Firmalar

Tiglon (Dağıtımcı)
Hasılat 341.139,76 TL
Toplam İzleyici 33.443
Vizyonda Kaldığı Hafta 13 Hafta

Son Yorumlar (2)

okayk avatar okayk 13 Ağustos 2013 14:05:57

filmi ısrarla tavsiye etmem mümkün değil ama berbat olmuşta diyemem. keyif aldığım ve heyecanlandığım bölümler vardı. filmin bazı yerlerinde "maliyeti düşürmek için malzemeden çalan" inşaat müteahhitleri geldi aklıma. bu ekipten daha iyi bir iş çıkab ilirdi.

erakman avatar erakman 12 Temmuz 2013 07:31:40

7

Gayet eglencelı bir filmdi.Aksiyon sahneleri az olup yer yer sıksada yapılan esprilerle bu durumda bertaraf edilmiş.Melissa McCarthy çok başarılı idi.

Yandex.Metrica