Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Beni Affet

Beni Affet

8,25

(9 kişi yorum yaptı)

2013-01-18 16:53:30 1 Ocak 1970

Yönetmen: Mihriban Şahin Mihriban Şahin

Ülke: türkiye

Oyuncular: Okan Şenozan, İlkay Kayku Atalay, Hazal Filiz Küçükköse, Saim Karakale, Mithat Erdemli, Neşe Baykent, Mithat Erdemli, Ayşe Berna Konur, Cüneyt Mete, Hazal Filiz Küçükköse Devamını Gör...

Konusu : Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.   "Beni Affet" sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi "Beni Affet"...bltszlk

29 Ocak 2019 14:38

Beni Affet 7.sezonuyla 1477.bölümüyle ekranlara veda etti..Bir zamanlar Unutma Beni ve Deniz Yıldızı türevlerini reytingde hep geçen bazende gün birincisi oluyordu..Unutma Beni dizisinin bölüm sayısını gecer sanmıştım..Diziden Kemal.Bahar ve geçen sezon Cüneyt'de ayrıldı..Dizinin en önemli başrol oyuncuları ayrılıp Deniz Yıldızı gibi yeni oyuncular transfer edilince eski günleri mumla arar oldu..Dizi Geçmişi Show Tv'de başlayıp Star'da devam etti..Beni Affet dizisi uzattıkları için tadını kaçrmışlardı..

Cevap Yaz

Aslan42902

27 Şubat 2017 22:27

Bu diziyi bitirsinler artık gına geldi aynı oyuncularla farklı dizi çeksinler benim görüşüm

Cevap Yaz

mansur.yıldırım

27 Şubat 2017 14:36

Şimdi yapılan yeni günlük dizilere göre fena değildi ama tadını kaçırdı çok uzadı umarım bu sene güzel bir şekilde final yapar.

Cevap Yaz

glmsr

9 Ekim 2016 14:08

İlk sezondan beri seyrediyordum ta ki yeni sezon başlayana kadar. O kadar fanatik bi izleyiciydim ki hiç kaçırmadan izlediğim tek diziydi ama kemal çıktı ya bitti benim için. Ferman ölmüş müzikler değişmiş çok kötü maalesef yani ben bile artık merak etmiyorsam arada izleyenler de izlemez insanlar isyan etmiş durumda.. Bu sene yarıda final yapar gibi geliyor. Normalde 10 puan ama diğer sezonlarda..

Cevap Yaz

sinemaagresif

11 Haziran 2016 12:35

Dizi pek öyle aman aman değil bir mesajı da yok ama vakit geçirmek için seyredilebilir. Dizinin oyuncuları iyi rollerinin haklarını veriyorlar . Ayrıca kullanılan müziklerde çok güzel.

Cevap Yaz

Mansuryıldırım

2 Şubat 2016 16:20

Bu dizide aynı unutma beni ve deniz yıldızı gibi kabak tadı verdi artık bitmesi lazım yeter bıktık bu saçmalıklardan.

Cevap Yaz

cancan1245

5 Ocak 2016 18:11

beni affet'i ilk başladığından beri izlemekteyim. şu anda ilik nakli için işlenen tema bana hiç etik gelmedi .her ne şekilde olursa olsun insan kullanmak gibi bir durum söz onusu ve tüm ailelerde buna eşlik ediyor. siz de acaba bana katılıyor musunuz yoksa çok mu acele ettim dizide bu konuda bir gelişme yaşanacak mı sevgiyle kalın gürsel bey.

Cevap Yaz

sinemaadamı

4 Ocak 2016 20:38

başta cüneyt ve feride , bahar kemal ve tunç eylül aşkı vardı sonra kader ferman kader seyit kader mahir aşkı çıktı onun öncesinde umut leyla yani hep aşk dolu bi diziydi. entrikalar çıkarlar kötüler hiç bitmiyor bu dizide ferideyle cüneyti önce tunç ve eylül ayırdı üstelik tunç cüneytin abisi olduğunu bile bile eylül ise kardeşinin feride olduğunu bilmiyordu o zamanlar sonra da araya oktay denen mafya çıktı derken şimdilerdede sedat karlı adında bir genç çıktı oda mafya. bahar ile kemal çifti ise önceleri handan ve beratla uğraşıyordu. sonra onlar ortadan kalktı inci şebnem ve cesur belası geldi derken şebnen baharın babası şahini vurdu ve hollandaya kaçtı sözde cesuru savaş komiser vurdu inciyle kemal evlendi bahar intihar etti sakat kaldı demir adında bi doktor onu iyileştirdi baharda onunla evlendi ama işin esası kemal inciyle hasta çoçuğunu kurtarmak için evlendi incidende çoçuk bekliyordu ilik nakli için başka seçeneği yoktu kemalin demir bunu öğrendi baharda öğrendi bi inci daha öğrenemedi bakalım ilerleyen bölümlerde beni affette neler olacak ?

Cevap Yaz

emelkovan

11 Temmuz 2015 01:40

Bu diziye bayıliyorum çok heycsnlı benim kizimda oynasa keske

Cevap Yaz
Yandex.Metrica