Beni Affet

8,25

( 8 kişi yorum yaptı )

Beni Affet

TV Dizisi

2011

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.   "Beni Affet" sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi "Beni Affet"...

Ekip

Kurgu İlhan Cavit Sayar (Kurgu)
Mevlüt Taşcı (Kurgu)
Sanat Yönetmeni Erman Biçmen (Sanat Yönetmeni)
Yönetmen Ekibi Serhat Sarıyıldız (Yönetmen Yardımcısı)
Cihat Bilen (Yönetmen Yardımcısı)
Yazım Ekibi Gökçen Eroğlu (Senaryo Ekibi)
Post-Prodüksiyon Mustafa Gökçe (Renk Düzenleme)
Sanat Ekibi Tuğçe Kıhtır (Sanat Asistanı)

Firmalar

Focus Film (Yapım)

Son Yorumlar (8)

Aslan42902 avatar Aslan42902 27 Şubat 2017 22:27:17

10

Bu diziyi bitirsinler artık gına geldi aynı oyuncularla farklı dizi çeksinler benim görüşüm

mansur.yıldırım avatar mansur.yıldırım 27 Şubat 2017 14:36:54

5

Şimdi yapılan yeni günlük dizilere göre fena değildi ama tadını kaçırdı çok uzadı umarım bu sene güzel bir şekilde final yapar.

glmsr avatar glmsr 09 Ekim 2016 14:08:39

9

İlk sezondan beri seyrediyordum ta ki yeni sezon başlayana kadar. O kadar fanatik bi izleyiciydim ki hiç kaçırmadan izlediğim tek diziydi ama kemal çıktı ya bitti benim için. Ferman ölmüş müzikler değişmiş çok kötü maalesef yani ben bile artık merak etmiyorsam arada izleyenler de izlemez insanlar isyan etmiş durumda.. Bu sene yarıda final yapar gibi geliyor. Normalde 10 puan ama diğer sezonlarda..

sinemaagresif avatar sinemaagresif 11 Haziran 2016 12:35:30

7

Dizi pek öyle aman aman değil bir mesajı da yok ama vakit geçirmek için seyredilebilir. Dizinin oyuncuları iyi rollerinin haklarını veriyorlar . Ayrıca kullanılan müziklerde çok güzel.

Mansuryıldırım avatar Mansuryıldırım 02 Şubat 2016 16:20:01

4

Bu dizide aynı unutma beni ve deniz yıldızı gibi kabak tadı verdi artık bitmesi lazım yeter bıktık bu saçmalıklardan.

cancan1245 05 Ocak 2016 18:11:17

beni affet'i ilk başladığından beri izlemekteyim. şu anda ilik nakli için işlenen tema bana hiç etik gelmedi .her ne şekilde olursa olsun insan kullanmak gibi bir durum söz onusu ve tüm ailelerde buna eşlik ediyor. siz de acaba bana katılıyor musunu z yoksa çok mu acele ettim dizide bu konuda bir gelişme yaşanacak mı sevgiyle kalın gürsel bey.

Yandex.Metrica