Macera Yolu

Yorumlar

sinemaadamı avatar sinemaadamı 26 Şubat 2016 14:02:34

9

yabancı film uyarlaması olduğu senaryosundan anlaşılıyor zaten. ama zeynep ve muzaffer rollerinin hakkını sonuna kadar veriyor. muzaffer tema sapık katil rolünde çok başarılı finale kadar bize bunu hissettirmiyor tab orjinali olan tehlike yakındayı s eyretmeyenler için geçerli bu. aykut bora keşke daha fazla filmde oynasaydı. belki bi cüneyt arkın kadir inanır olamazdı ama en azından oda bi yalçın gülhan, kuzey vargın, yusuf sezg,n statüsünde olabilirdi tabi bu oyuncuları küçümsemiyorum hepsi birbirinden değerli oyunculardır popülerlik açısından eleştirdim. filmin fenomeni ise tarık şimşek. deli rolünde at üstünde çok iyiydi o adam rolünü yaşıyor oynamıyor çok süper rol yapan bir karakter oyuncusudur allah rahmet eylesin muzafferde oda rollerinde süper zaten filmin sonunda kardeş oldukları ortaya çıkıyor. Değirmencioğlunun son sinema filmi olması yönüylede mutlaka seyredilmesi gereken bir polisiye macera filmi. kavga sahneleri de iyi çekilmişti.

Kaptan34 avatar Kaptan34 01 Aralık 2015 13:00:44

Süper sürükleyici bir film

sinemaagresif avatar sinemaagresif 01 Aralık 2015 12:32:57

9

her ne kadar uyarlama da olsa konusuyla sürükleyici ve her anıyla heyecanlandıran , finaliyle vay be dedirten kaliteli bir film. rahmetli muzaffer tema oscarlık oynamış, zira filmin başında tam bir beyefendi ya da öyle görünür ama finalde maskesi düş er. çünkü biz izleyiciler katilin at arabacısı veya atın üstündeki deli ya da motorsikletle sürekli ayşenin peşinde dolaşan tuhaf adam olduğunu düşünürken katil kimsenin ummadığı beyefendi muzaffer çıkar vay be.

Sasha avatar Sasha 05 Şubat 2015 11:43:49

10

Antalya'nın turizm belasıyla dev bir beton yığınına dönüşmeden önceki hallerini görmek isteyenlere bire bir. Ayrıca o kış kıyamette herkesin kazaklı olduğu yerde Zeynep kızımızla arkadaşı mini şortlarla fink atıyor. Konusu da gayet orjinal.

aulus avatar aulus 02 Eylül 2014 22:33:07

Havaalanında (ayşe ve hülya buluşup sarılırken) yönetmen nejat okçugil'in isminin anons edilmesi de ayrı bir tat katmış.

KurtulusCakici avatar KurtulusCakici 06 Mayıs 2014 02:59:48

(Tehlike Yakında) yabancı filiminin uyarlamasıdır.Pamela Franklin oynuyor.

Yandex.Metrica