Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Talaash (Talaash)

Talaash

8,70

(5 kişi yorum yaptı)

2013-04-04 11:59:10 1 Ocak 1970 2 Saat 11 Dk

Yönetmen: Reema Kagti Reema Kagti

Oyuncular: Aamir Khan, Kareena Kapoor, Rani Mukherjee Devamını Gör...

Konusu : Polis müfettişi Surjan(Aamir Khan) oğlu Karen'i bir kaza sonucu kaybettiğinden eşi Roshini(Rani Mukerji) evlilikleri bitmek üzeredir. Bu sırada Bollywood yıldızı Arman Kapoor'un şüpheli bir trafik kazası yüzünden ölümü üzerine Surjan Singh soruşturmaya başlar. Genelevde çalışan Simran(Kareena Kapoor) sayesinde derinlerde saklı kalmış gerçekler bir bir gün yüzüne çıkmıştır. Çıkan gerçekler bazıları için azap dolu günlerin başlangıcı, bazıları içinse huzura ermenin mutluluğu olacaktır.Tuba.Artan

20 Ekim 2017 15:07

Aamir'in orta karar filmlerinden..Rosie' nin aslında bir ruh olması, sürpriz oldu..

Cevap Yaz

baran34

30 Temmuz 2015 09:04

Türkçe karşılığı "arayış" ya da "arama" olan bir yapım. Ghajini ya da 3 idiots gibi şaşaalı bir film değil. Her ne kadar kadrosu güçlü olsada senaryosunun inandırıcılıktan uzak olması filmin zayıf kalmasına vesile oluyor. Gişede 28 milyon $ gibi iyi bir iş çıkarması sadece kadrosuna kanan izleyicilerle izah edilebilir. Aamir Khan, Kareena Kapoor Khan ve Rani Mukerjee gibi 3 starı aynı filmde oynatmak zor iş. Mantıklı bir senaryosu olsaydı bu kadro ile Bollywood'ta Blockbuster mertebesine yükselebilirdi. Tehmur rolünde oynayan Nawazuddin Sıddıqui birçok festivalde en iyi yardımcı aktör ödülü aldı. Semihit kategorisinde yer alan film izlenmese de çok birşey kaybettirmez.

Cevap Yaz

AXWQA

20 Eylül 2014 02:11

ruhunuzu ısıtacak bir filmdir

Cevap Yaz

portiangel

13 Haziran 2013 12:06

Sonunda masalsı bir tat bırakan hafif ve yormayan senaryosuyla size harika bir 131 dk. yaşatacağına garanti verebileceğim bir film. Aamir Khan yine oyunculuğunu konuşturmuş doğrusu.

Cevap Yaz

Haqan

5 Nisan 2013 02:48

Filmde hindu, daha dogrusu bollywood kokusunu yogun alabiliyorsunuz, sonlarında batı sinemasında az alışık oldugumuz yer yer eksiklikleri de var ancak batıda olmayanları da görebiliyorsunuz çoğu zaman.. Aaamir Khan'ın en iyi filmi degilse de izlenmeyi hakeden güzel bi film.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica