Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri

Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri

8,85

(21 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1972 1 Saat 30 Dk Macera Tarihi Macera, Tarihi

Yönetmen: Süreyya Duru Remzi Jöntürk Süreyya Duru, Remzi Jöntürk

Ülke: türkiye

Oyuncular: Yusuf Sezer, Yaman Coşkun, Hakan Bahadır, Adnan Mersinli, Kami Kasravi, Yaşar Güçlü, Danyal Topatan, Tuncer Necmioğlu, Talat Hüseyin, Oya Peri Devamını Gör...

Konusu : Prens Arnold(Tuncer Necmioğlu) ve Sırp prensesi Elza'nın(Leyla Selimi) izdivacının engellemek için gönderilen Türk elçileri Arnold'un emriyle sarayda öldürülür ve Elza'ya babanızı Türkler öldürdüler denip saraydan kaçırılır. Malkoçoğlu(Cüneyt Arkın) ve yanındaki ölüm fedaileri Koca Kurt Samsa(Kami Kasravi), İlbey-Zorbey kardeşler(Adnan Mersinli-Hakan Bahadır) ve bıçakçı Polat(Talat Hüseyin) prensesi ve tahtın genç veliahtı Enrico'yu(Yaman Coşkun) Arnold'un elinden kurtarırlar..Sandor'un(Yusuf Sezer) ani bir baskınıyla uğraşan fedailerin arkadan gelen Arnold'un ordusuna yakalanmasını istemeyen Elza Arnold'un yanına kaçar.. Malkoçoğlu ve fedaileri Elza'yı kurtarmak için Arnold'un kalesine giderler ve mücadelenin sonunda sadece Malkoçoğlu ve Elza ayakta kalabilmiştir..performer

18 Eylül 2016 20:06

tam remzi aydın jöntürk formatında bir film...ama filmin görüntü kalitesi ve kamera kullanımı başarılı.

Cevap Yaz

Rıza_Nur

18 Temmuz 2016 23:55

Sahilde Malkoçoğlu ve Sandorun adamları dövüşürken arkadan otomobil geçiyor.Buna rağmen iyi bir film.

Cevap Yaz

ElBLanKo

2 Şubat 2016 16:38

Malkoçoğlu serisinin en sevdigim filmi.

Cevap Yaz

Caligula83ersin

1 Ağustos 2014 01:57

Baya zevkli bir film, Cüneyt Abimiz iyi aksiyon gösteriyor. Konusu da fena degil, Leyla Selimi tombul göbekli gene, filme cazibe katiyor. Danyal Topatan ok iyi sergiliyor. Zevkli ve her saniyesi adrenalin kokan bir film.

Cevap Yaz

koc

7 Kasım 2013 10:44

Bunu çok seviyorum, özellikle kaçış anları, geçtikleri manzaralar, ayrıca gökçe.

Cevap Yaz

sevda1979

9 Eylül 2013 22:20

bence beğenilerek izlenebilecek bir film cüneyt arkının güzel filmlerinden

Cevap Yaz

cinemahunter

9 Ekim 2012 01:16

en sevdiğim cüneyt arkın filmlerindendir."gideceksin elza, önce osmanlı sarayına , oradan da yurduna..." diye devam eden hoş sözler ve elza'nın prenses değil seven arzulayan ,senin olan bir kadınım demesi ve müzik harika.

Cevap Yaz

ozkaracam

12 Ocak 2011 15:05

Oldukça güzel, destansı bir film. Süreyya Duru-Remzi Jöntürk ikilisi sinema tekniğini iyi bilirlerdi. Bu da belli bir fark yaratıyor. Konuya gelince; Fatih Sultan Mehmet Sırbistan'ı denetlemek üzere Malkoçoğlu'nu ve beş tane fedaiyi görevlendiriyor. Ondan sonra gelişen öykü, bir çeşit Yedi Samuray/Muhteşem Yedili öyküsüdür. Sırp veliahtı olan bir çocuk, onun ablası olan güzel prenses, prensesin nedimesi Elen, kötülerden korunması gereken masumlar oluyor. Mücadelenin sonunda sadece Malkoçoğlu sağ kalıyor. Serinin son filmi ve bence en güzellerinden biri. Danyal Topatan ve Tuncer Necmioğlu'nun oyunculukları muhteşem. İkisini de saygıyla anıyorum. 

Cevap Yaz

B a r b a r o S

17 Ocak 2010 16:27

muheteşem bir tarihi film. renkli çekim malkoçoğlu serisinin en iyi filmi diyebilirim. mutlaka izlenmeli

Cevap Yaz

torkiş

22 Eylül 2009 21:50

Tabiki muhteşem...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica