İki Kafadar Chinese Connection

5,50

( 5 kişi yorum yaptı )

İki Kafadar Chinese Connection

Sinema Filmi

2013

Mahmutpaşa Pasajı’nda girdikleri her işi batıran iki kafadar son çare olarak tefeciden borç alırlar ve tablet işine girerler.
Fakat bu tabletler büyük dolandırıcıların GDO lu mal sevkiyatlarında kullanılmaktadır. İki kafadar bu gerçeği öğrendiklerinde her şey için çok geç olacaktır. Gerçek bir kovalamacanın içine düşen ikilinin komik ve sürekli aksiyon dolu hikâyesi, aşk-dostluk ve
mafya üçgeninde birçok isimle kesişecektir.

Künye

Yönetmen Ömer Gökhan Erkut
Senaryo
Görüntü Yönetmeni Mehmet Başbaran
Vizyona Giriş Tarihi 11 Ekim 2013
Süre 90 dk
Tür Komedi
Ülke Türkiye

Ekip

Yapımcı Emrehan Seyhan (Genel Koordinatör)
Koray Somay (Genel Koordinatör)
Kutsi Kayaoğlu (Yapım Koordinatörü)
Kurgu Aziz İmamoğlu (Kurgu)
Yönetmen Ekibi Süleyman Mert Özdemir (Yardımcı Yönetmen)
Ses Ekibi Şahin Atılkan (Boom Operatörü)

Firmalar

Fida Film (Yapım)
Zuma Film (Yapım)
Tiglon (Dağıtımcı)
Hasılat 1.114.721,17 TL
Toplam İzleyici 120.247
Vizyonda Kaldığı Hafta 11 Hafta

Son Yorumlar (5)

mansur34 avatar mansur34 30 Temmuz 2016 07:57:56

4

Film baştan sona klişe bir konuya sahip tv dizisi havasında ilerleyen film de yerli yersiz küfürler filme epey zarar vermiş yeşilçam da komedide ne kadar iyiysek günümüzde malesef küfürle güldürmeye çalışan skeç tarzında gişe amaçlı filmler yapılıyor bir an önce yeşilçam geleneğine dönülmeli aslında geç kalındı emektar yeşilçamçılardan yararlanılmadı ama hala vakit var filme dönecek olursak sinan engin hiç oyunculuk tecrübesi olmamasına rağmen rolünde fena değildi settar tanrıöven,murat akkoyunlu ve işler güçler dizisinin boomcu onuru ahmet dursun da dizideki aynı rolde oynasa da filme renk katmışlar buna rağmen malesef film vasat bir filmden öte değil yönetmen ömer gökhan erkut un ilk uzun metrajı olduğu için fazlada eleştirmek istemiyorum tadında 86 dakikada bitmesi filmi daha vasat olmaktan kurtarmış son olarak filmde epey küfür olduğunu filmin ailecek izlenecek bir film olmadığını önceden filmi izleyeceklere söyleyeyim.

enginyuksel1982 avatar enginyuksel1982 12 Temmuz 2014 17:01:32

3

klasik bir kötü Türk filmi öylesine izlenebilir 3/10

baran34 avatar baran34 29 Ekim 2013 23:18:50

6

Leman tarzı karikatür dergilerinin çizeri Kaan Ertem'in senaristliğini üstlendiği film seyret-unut tarzı bir yapım. Kadroda Sinan Engin ve Hakan Akkaya gibi sürpriz isimler yeralıyor. Sinan Engin hiç oyunculuk yapmamasına rağmen karakterine uyan bir rolü gayet iyi oynamış. Filmin en iyi oyuncusu şüphesiz Settar Tanrıöğen. Fakat bu iltifatı başrol oynayan iki kafadara söyleyemeyeceğim. Ya kendilerine yazılan oyuna adapte olamadılar yada uyum sorunu yaşadılar. Birde film de aşırı dozda belaltı espriler var. Aile ortamında seyredilmesi önerilmez.

gururalp avatar gururalp 02 Ekim 2013 04:53:58

1

konu konu değil oyunculuklar kötü filmi izlemeye gerek yok fragmandan herşey belli

gururalp avatar gururalp 02 Ekim 2013 04:52:52

1

frağmana bakılırsa argo söz küfür belaltı erotizim abartılmış böyle komedi olmaz

Yandex.Metrica