Bu İşte Bir Yalnızlık Var

Yorumlar

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 17 Haziran 2015 12:33:33

7

Filmi yeniden bir daha izledim şunu söyleyeyimki diğer aşk filmlerimizden iyi bir film beni unutma adlı aşk filmiyle bu film diğerlerine göre hem çekiliş hem kadro hemde hikaye olarak iyi engin altan düzyatan ın belkide en iyi performansı ve özgü nam alda fena değil ama buna rağmen uyumlu değiller aralarındaki aşka inanamıyoruz yinede gemide ve heybeliadadaki bölümler fena değil filmin en iyisi farklı bir rolde şaşırtan emin gürsoy du gerçekten filme renk katmış senarist burak göral yine iyi bir hikaye oluşturmuş kısaca türün başarılı örneklerinden olan film izlemeye değer iyi bir film.

Kleberson avatar Kleberson 24 Nisan 2015 11:50:29

7

iyiydi yani seyredilir

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 08 Eylül 2014 12:28:30

6

Ben filmi beklediğim kadar iyi bulmasamda yinede diğer aşk filimlerimize göre iyi sayılır özgü namal ve engin altan düzyatan iyi oynamış ama filmin en iyisi emin gürsoydu ümit erdim zengin çocuğu atiyede genç popçu rolünde idare eder bir performansla rı vardı ketche en iyi filmi üstelik başarılı bir edebiyat uyarlaması polat bilgin ve gaye gürselde söylendiği gibi kötü değildi çoğu dışarda gemide ve heybeliadada geçen hoş bir aşk filmi.

Haqan avatar Haqan 29 Mayıs 2014 23:27:30

Engin Altan Düzyatan'ın bir başına sırtladıgı , sırtlarken de en ufak bir renk ya da falso vermediği film.

baran34 avatar baran34 28 Aralık 2013 10:19:11

5

Romantik komedi filmlerinin yönetmeni bu sefer Tuna Kiremitçi'nin çok! satan kitabının film versiyonu yönetiyor. Engin Altan favori oyuncusu oldu çünkü burada da oynuyor. Yalnız Özgü Namal ile onu birbirine yakıştıramadım. Birde Orhan karakteri nas ıl bir tipmiş? Daha doğrusu yakışıklı değil ama Müge Boz gibi bir ahu devran ile aşk yaşıyor ve Özge Namal'a kocalık! yapıyor. Bu cast seçimi felaket. Seyirci bu dengesizlikleri görünce filme olabilecek olan inancını yitiriyor.
Filmde yer yer ince espriler var ama komedi değil. Ortada bir aşk var ama romantik değil. Onun için önceki filmleri gibi "romantik komedi" değil. Dramatik bir yapısı var filmin. Kuşçu'yu filmde yaşlı bir rocker olarak görüyoruz. İyi de oynamış. Atiye'nin sahne performansı filme renk katmış. İzleyecekler için vasat bir film. Beklenti ile izlenilmemesi gerekir.

Martıı avatar Martıı 14 Aralık 2013 19:10:48

10

Zordur ama güzel şeydir ''AŞK'' yaşanılası bir serüvendir..

Yandex.Metrica