Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Memnu MeyveYeşilcamavi

7 Ağustos 2014 00:07

Filmin vasatlıgını konuyu anlatarak belirtmek istiyorum. Absürd hatta gerçekte asla olamıyacak bir konusu mevcut. Nuri bir trafik kazası geçirir ve erkeklik işlevini kaybeder. Yeni bir erkeklik organı takarlar. Nuri de ilk denemesini hemşireyle (Gülten Kaya) dener. Daha sonra Nuri organın sahibini aramaya koyulur. Bu sırada Zerrinle tanışır ve ona aşık olur. Nerdeyse hergün beraber olurlar. Ama Nuri'nin her şeye rağmen yine gözü dışardadır.

Cevap Yaz

Yeşilcamavi

5 Ağustos 2014 14:27

Film vasat ötesi. Zaten zerrin egeliler'in son gece filmi hariç adamakıllı ne güzel bir senaryosu var ne de film görüntüsü güzel.

Cevap Yaz

bysiirtli56

9 Ocak 2014 13:46

Bu tür filmleri izlerken fazla birşey beklememek lazım.heleki senaryolarda.eğlence amaçlı yapılmış güzel bir film

Cevap Yaz

tugrulacar

29 Mart 2010 19:46

ülkü erakalın ın resmi web sitesinde eski filmlerinden söz ediyor bu tarz filmlerini ise hic görmüyoruz aynı sitede. arkadaşlar görüşlerinize kesinlikle katılıyorum onun gibi yeşilçamın en güzel döneminden gelipte böyle işler yapan yönetmenler yok

Cevap Yaz

keremaga

20 Mayıs 2008 03:51

KÖTÜ BİR FLİM KONUSU FALAN İYİCE ABARTMIŞLAR..

Cevap Yaz

cekirgeplus

5 Ağustos 2006 12:58

Ya bu filmi ayıptır söylemesi bizim peder almıştı on sene önce filan, :) Burda öğrendim yönetmenini. Şimdi Ülkü Erakalın Yeni Asır gazetesinde yazıyo haftasonları, habire Yeşilçam\'ı anlatıyo.. Hatta \"Babam ve Oğlum\" a \"bu da film mi, biz zamanında neler yaptık\" diyodu.. Neler yaptığını şimdi öğrendim.. Hiç dikkat etmemiştim önceden..

Cevap Yaz

Yuxel

30 Kasım -1 00:00

ülkü erakalın.. Türk Sinemasının en çok filmi çeken şahıs.. Bu kadar çok seks filmi çekerek sinemaya ihanet ettiğinin farkında mıdır acaba.. Hiç sanam

Cevap Yaz
Yandex.Metrica