Son Üç Gün

6,75

( 2 kişi yorum yaptı )

Son Üç Gün

(3 Days to Kill)

Sinema Filmi

2014

Tehlikeli gizli servis ajanı Ethan Runner (Kevin Costner) yakalandığı ölümcül hastalık nedeniyle eski eşi ve kızıyla daha sıcak bir ilişki kurmaya çalışmaktadır. Bu arada tamamlaması gereken son bir görev vardır. Bu görev onun yaşaması için son bir şanstır fakat karşısında azılı teröristler ve zorlu bir yol vardır.

Künye

Yönetmen Mcg
Senaryo ,
Yapımcı Bruno Amestoy , Luc Besson , Adi Hasak , Ryan Kavanaugh , Marc Libert , Jason Beckman , Jason Colodne
Müzik Guillaume Roussel
Görüntü Yönetmeni Thierry Arbogast
Vizyona Giriş Tarihi 02 Mayıs 2014
Süre 117 dk
Tür Aksiyon, Dram, Gerilim
Ülke ABD

Firmalar

Pinema (Dağıtımcı)
Hasılat 361.409,0 TL
Toplam İzleyici 31.806
Vizyonda Kaldığı Hafta 8 Hafta

Son Yorumlar (2)

kemerlee avatar kemerlee 12 Kasım 2014 19:14:52

6

Genel olarak abartılı ve klişe eserlerin yönetmeni olarak tanıdığımız McG’dan tam olarak beklendiği gibi bir eser yine. Üst klasmana çıkmak için Terminatörle şansını denemişti ama eline yüzüne bulaştırıp tasarlanan serinin sonunu getirdiki tekrar aya ğa kaldırmak için James Cameron bile geri dönücek(yapımcı olarak) gibi görünüyor.Iyi Olan Kazansinla eğlenceli bir aksin komediye soyunmuştuki genel olarak beğenildi gişedede başarılı sayılırdı bununda etkisiyle eski tüfek Kevin Costnerı kadrosuna katıp Taken tarzı bir işe soyunuyor.(zaten Besson yazmış ne bekliyoruzki) Filmin en büyük sorunu bu kadar komedi unsuru olmasına rağmen kendini fazla ciddiye almakki buda bir dolu tutarsızlığın ayyuka çıkmasını sağlıyor.Aksiyon sahneleri bol olsada çokta etkileyici yada yaratıcı değil zaten tüm eser içinde yaratıcılık kırıntısı olduğunu söylemekte mümkün değil. Herşey inanılmaz tahmin edilebilir ve klişeki uzun süresiyle birlikte gerçekten sıkıcı olmaya başlıyor.(bu kadar aksiyon olmasına rağmen) Filmdeki tek ilginç karakter oyunculuğuyla olmasada çekiciliğiyle büyüleyen Amber Heard kuşkusuz, üzücü kısmı ise Connie Nielsen ve Kevin Costner hem çok yaşlanmışlar hemde karakterleri çok sığ(tahmin edilebilir) Sonuç olarak yer yer güldüren eğlenceli olabilen bol patlamalı çatlamalı seyrettikten sonra bir daha hatırlamaıyacağınız klişe bir aksiyon komedi.

Yuxel1907 avatar Yuxel1907 11 Mayıs 2014 18:31:28

5

Sıradan bir konu, açıkçası Kevin Costner'dan daha iyilerini bekleyen biri olarak bu sıradan aksiyon filmi beni çok şaşırttı, Bruce Willis'in eski tarz filmlerine benziyor. Film; çok alt metinler taşıyor, bunlardan biri de aile ile ilgili ama verdiği mesaj da çok klasik ve demode..

Yandex.Metrica