Motel

6,00

( 2 kişi yorum yaptı )

Motel

(The Bag Man)

Sinema Filmi

2014

Tarantino ve Coen Kardeşler’den esintiler taşıyan gizemli bir macera olan MOTEL, şansı hiç yaver gitmeyen haşin suçlu JACK’in (John Cusack) gerilimli ve sıradışı hikayesini anlatıyor.

Efsanevi mafya patronu DRAGNA (Robert De Niro) tarafından basit ancak alışılmadık bir görev için kiralanan Jack’in tek yapması gereken, içinde ne olduğunu bilmediği bir çantayı ıssızlığın ortasındaki bir motele götürmek ve orada Dragna’yı beklemektir.

Ancak Dragna birkaç kanunsuzu daha buraya çağırmıştır ve hiçbir şeyden haberi olmayan bu ziyaretçileri şiddet dolu bir gece beklemektedir. Bu esnada Jack’in yolu, son derece güzel ancak gizemli RIVKA (Rebecca Da Costa) ile kesişecek, ikisi birlikte motelden sağ çıkmaya çalışacaklardır. Dragna’nın motele gelişiyle çantadaki sır açığa çıkacak, orada bulun an herkes için ani ve aşırı sonuçlara neden olacaktır.

Künye

Yönetmen David Grovic
Senaryo ,
Yapımcı Cherelle George
Müzik Tony Morales
Görüntü Yönetmeni Steve Mason
Vizyona Giriş Tarihi 11 Temmuz 2014
Süre 108 dk
Tür Gerilim, Polisiye
Ülke ABD

Firmalar

Pinema (Dağıtımcı)
Hasılat 149.540,0 TL
Toplam İzleyici 11.196
Vizyonda Kaldığı Hafta 7 Hafta

Son Yorumlar (2)

mansuryildirim avatar mansuryildirim 12 Temmuz 2014 11:31:47

5

ünlü oyuncularına bel bağlayan orta karar bir seviyeyi aşamayan sıradan bir film

lebkuchen avatar lebkuchen 15 Haziran 2014 00:34:15

5

"Filmi bugün izlemek kismet oldu".. Cok Sevdigim aktör,Robert De Niro,nun,son yillardaki,Her Projeye evet dedigi,filmlerden biri..Sanki akarken doldur mantigi ilecekilmis,Zayif Kurgusu,Asiri Karanlik icinde gecen film,Amerikan ve Avrupa seyircisi tar afindanda,cok fazla izlenmeyerek,film giisede hayal kirikligi ugratmistir..
Gelelim filmin Konusuna:
.Zengin iş adam ıve Mafya Patronu Dragna (Robert De Niro), kiralık katil Jack'den (John Cusack) son derece basit bir istekte bulunur. Bir yerden bir çantayı alacak ve Dragna ile buluşacakları bir motelde çantayı kendisine teslim etmesini ve kesinlikle icinde bakmamasini istemektedir. Bu basit iş karşılığında da oldukça yüksek bir ücet alacak olan John'dan acaba Duygularini ve Merakina yenilip cantanin icine bakacakmi,Yoksa cok Profesyonelce davranip,Görevini yerinemi getirecektir..Bunu Izleyip Göreceksiniz...Bu arada Filmin Ateist bir Yönetmenin elinden ciktigi cok belli,Zira filmde asiri derecede,Dini Küfürler icermektedir...Ayrica Filmin Devamlilik acisindan bir sahnesindeki devamsizlik gözlerden kacmiyor...Dikkatli izleyicinin gözünden eminim kacmayacaktir...Filmde De Niro,yu yenii haliyle bir anda Karsimda Zeki Müren var sandim:)))

Yandex.Metrica