Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ölüme Yalnız Gidilir

Ölüme Yalnız Gidilir

8,50

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 29 Dk Polisiye Macera Polisiye, Macera

Yönetmen: Yavuz Yalınkılıç Yavuz Yalınkılıç

Ülke: türkiye

Oyuncular: Semra Sar, Fikret Hakan, Yaşar Şener, Nusret Özkaya, Fahri Sadedil, Benan Öz, Öztürk Serengil, Danyal Topatan, Hüseyin Güler, Nuri Tuğ Devamını Gör...

Konusu : İşlediği bir suç yüzünden hayatı değişen bir adamın hikâyesi... Paraya ihtiyacı olan Kudret arkadaşlarıyla beraber bir soyguna karışır. Arkadaşlarıyla yaptığı anlaşmaya göre yakalanan, suçu üstlenecektir. Payına düşeni de hapisten çıktıktan sonra teslim alacaktır. Soygundan sonra bir tek Kudret ve yakın arkadaşı Süleyman yakalanır. Bu yüzden uzun yıllar hapis yatarlar. Kudret, tahliye olduktan sonra hakkı olan paranın peşine düşecektir.Yorgun

22 Kasım 2020 00:34

Yılmaz Güney yazar Fikret Hakan oynarsa o film kötü bile olsa izlenir ama tabi ki kötü değil sadece perfonmanslar için bile izlenilebilecek bir film bence.

Cevap Yaz

gelibolu

19 Mart 2019 21:35

Yilmaz Guney senaryo yazmis Fikret Hakan Ozturk Serengil ve Senih Orkan Danyal Topatan oynamis ancak butun bu artilara ragmen filmde agizda kekremsi tat birakan bir sey var. O da yonetmenin bu kadar harika bir kadroyu ve senaryoyu hadim etmesi. Sahneler arasi akicilik yok, Agir aksak topallaya topallaya akip gidiyor. Her seye ragmen zevkle izlersiniz hem oyuncularin hem de eski istanbulun hatirina.

Cevap Yaz

benimsinema

26 Ocak 2016 16:16

Senarist yilmaz güney cokta belli oluyor.. semra sarin ikinci yaridan sonra daha cok gözükür sanirim sinemada verdigi ilk yillari olsa gerek. Öztürk kötü rolde. Fikret ise beraber yaptigi soygun arkadaslarindan hakkini ister teker teker 6 yil hapis yattiktan sonra. Malesef herkesin sonu ölümle biter.. görüntü daha iyi olabilirdi..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica