Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Seni Seviyorum Adamım (Seni Seviyorum Adamım)

Seni Seviyorum Adamım

5,82

(9 kişi yorum yaptı)

2014-07-08 14:16:35 21 Kasım 2014 1 Saat 32 Dk Dram Duygusal Dram, Duygusal
IMAX 2d

Yönetmen: Biray Dalkıran Biray Dalkıran

Ülke: türkiye

Gişe: 146.882

Oyuncular: Gizem Karaca, Orçun Kaptan, Ayşen Gruda, Asuman Dabak, Yıldız Kültür, Serhat Özcan, Aslı Bankoğlu, Kemal Erek, Gökçe Suyabatmaz, Hakan Türkşen Devamını Gör...

Konusu : Aşkın ve müziğin iç içe geçtiği Seni Seviyorum Adamım, günümüz filmi olmaktan öte o eski Yeşilçam filmlerinin yürek hoplatan saf duygularını sinemaya taşıyor. Her şeyin hızla aktığı ve değiştiği, hayallerin ve duyguların yerine sahte gösterilerin yaşandığı günümüz dünyasında iki insanın hayalleri, aşkları ve hayat mücadelesi yarın yokmuşçasına zamanı durduracak…mansur34

19 Temmuz 2016 03:58

Filmi vizyona girdiğinde sinemada izlemiştim filme ilk gün gidip sinematürke yorumda yapmıştım film youtube yapımcı firma tarafından hd 95 dakikalık eklenmiş olduğunu görünce filme bir şans daha verip izleyeyim dedim bazı filmler ikinci izlemeyle daha güzelleşir oysa bu film 2 kere izlenecek bir film değil tv dizisi havasında ilerlemesinin yanında gizem karaca ve barış kılıç çok uyumsuz bir ikili olmuşlar film boyunca aşklarına inanamıyoruz baştan sona gişe kaygısıyla yapılmış bütün aşk filmlerinden parçalarla ilerleyen filmde gizem karaca,serhat özcan ve kıbrıs şivesini başarıyla oynayan orçun kaptan ın performansları fena değil ama malesef film orta karar bir film ünlü oyuncuları ve güzelim girne sahneleri için bir kereliğine izlenebilinir.

Cevap Yaz

şabanoviç

20 Temmuz 2015 11:51

gizem karaca çok sempatik ama film kötü

Cevap Yaz

DownTown

19 Nisan 2015 16:26

Filmin ilk yarısındaki Scooter üzerinde dolaşma sahnesi o kadar çok kullanılmış ki, sanki filmin hep aynı yerindeyiz izlenimi veriyor. Bir de dünyanın neresinde bir bayan tanımadığı bir erkeğe ısrarla bu kadar sokulur, yapışır? Filmin sonlarında duygulara oynayalım demişler ama, maalesef hüzünlendiremiyor seyirciyi... Emeğe saygı, ama sıradan bir film olmuş....

Cevap Yaz

Samet_ogün

3 Nisan 2015 23:32

Sıkmadan izleyebileceğiniz bir film süper bir film değil ama yinede emeğe saygı

Cevap Yaz

Kleberson

19 Mart 2015 17:01

filmi izlerken yarida biraktim

Cevap Yaz

fatmauzel

25 Kasım 2014 17:17

Sürprizli, hüzünlü güzel bir film olmuş. Özellikle Gizem Karaca'yı çok samimi buldum. Kurgusu da sağlam yapılmış. Özellikle filmin sonlarına doğru mendile ihtiyacınız olabilir:) Barış Kılıç ve Gizem Karaca'nın ilk filmleriymiş ve yakışmış.

Cevap Yaz

derinkutluay

25 Kasım 2014 17:16

Gayet güzel bir film olmuş. Son derece dokunaklı bir iş çıkarmışlar. Serhat Süha Özcan'ın ilk dram denemesiymiş sanırım ve baba rolünde gerçekten iyi bir iş çıkarmış. Orçun kaptanı da çok beğendim. Gizem Karaca ve Barış Kılıçta oldukça Başarılıydı.

Cevap Yaz

haleyumak

22 Kasım 2014 16:51

Çok güzel bir film olmuş. Eski Yeşilçam tadında bir iş. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Özellikle Barış Kılıç hayranı olarak izlemeye değer :)

Cevap Yaz

mansuryıldırım

22 Kasım 2014 07:12

Film iki sorunlu karakteri olan bir film olarak çok iyi başlıyor bu şekilde gitse çok hoş olabilirmiş ama bir anda dostluk hikayesi bir yerde macera bir yerde bir şarkıcının başarı hikayesi bir yerde ölümcül hastalık kısaca her tutmuş aşk filiminden parçalarla ilerleyip amacının gişede başarı sağlamak olduğu belli oluyor gizem karaca ilk işinde iyi bir iş çıkarmış ama barış kılıçla arasında bir uyumsuzluk var kimyaları tutmamış filmde yer yer bu hissediliyor film bir ara komediye hatta yol filmine dönüyor film bir türlü yolunu bulamıyor halbuki bunalımlı berk ve devamlı intihar eden ama buna rağmen neşe dolu ezel gibi iki karakter üzerinden gitse çok hoş bir aşk filmi olabilirdi bu haliyle film orta karar bir film olmaktan öteye gidemiyor ayrıca yönetmen biray dalkıran biraz daha özenerek film yönetmeli dizi gibi yönetmiş filmi ama buna rağmen filmde hoş olan şeylerde var müzikleri güzel kurguda niko iyi iş çıkarmış.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica