Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sarı Belaperformer

27 Temmuz 2019 21:50

tipik bir şahin gök filmi duru ve yalın bir film... düşük bütçeli ama az sayıdaki oyuncuları ve kamera arkası ile fena bir film değil... özellikle filmde türk sinemasının en önemli kameramanlarından aytekin çakmakçı'nın olması ayrı bir önem taşıyor benim için.

Cevap Yaz

Göztepe

22 Şubat 2018 19:18

İyi sayılabilir filmlerden Banu Alkan ile Hakan Balamir filmde birbirlerine yakışmış. Özellikle Balamir filmde önüne geleni öldürebilen soğukkanlı soyguncuyu iyi canlandırmış. Reha Yurdakul ile Banu Alkan'da filme büyük katkı sağlamış. Filmi beğenmeme rağmen yinede kurgusunda eksikler olduğunu düşünüyorum keyfle izlenebilir filmlerden.

Cevap Yaz

Kleberson

2 Kasım 2014 01:01

hakan balamir iyi oynamis

Cevap Yaz

erakman

1 Ocak 2014 10:31

Bir insan neden boyle film yonetir neden oynar anlamiyorum.Cok kotu bir film.Hakan Balamir i zaten oldum olasi sevmem.Banu Alkan ise cok yapmacikdi.Opusme sahneleri cok yapmacik.Zaman kaybi.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

9 Ocak 2012 03:41

Bence bu film en azından: Banu ALKAN & Reha YURDAKUL'UN oyunu için izlenir. Mine, Banu ALKAN yaşlı bir meyhanecinin genç ve güzel karısıdır. Meyhanelerini soyguncu bir genç Faruk, Hakan BALAMİR çıka gelir, yaşlı adam Kamil O'na inanarak kabul eder, hep beraber yaşamaya başlarlar. Zaman içinde iki genç arasında tehlikeli bir yakınlıkta başlar ve bu yakınlaşmanın akıbeti ise yaşlı koca Kamil Bey'in ortadan kaldırılmasına bağlıdır...

Cevap Yaz

blond88

27 Ocak 2007 18:39

balamir tavasoğlu ve banu alkanın yakıştığı bir film. tek istediğim bu filmin bir kez daha yayınlanması.unutulmaz 80 lerin filmlerinden.mükemmel bir film.

Cevap Yaz

yavuzocal

5 Ekim 2006 16:36

Cevap Yaz
Yandex.Metrica