Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Seni Kaybedersem

Seni Kaybedersem

6,80

(2 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970

Yönetmen: Oğuz Gözen Oğuz Gözen

Ülke: türkiye

Oyuncular: Meltem Berent, Engin Çağlar, Abdurrahman Palay, Hasan Yıldız, Hikmet Eldek, Turgut Özatay Devamını Gör...

Konusu : Yaralama suçundan hapse giren esas adamımız (engin çağlar) dışarı çıktığında kendisine bir oto tamirhanesi açmak için iki arkadaşı ile beraber hırsızlık yapar. soyduu mağazadaki kasiyer kızın da ameliyat olmsı gereken hasta bir kardeşi vardır. mağaza soyulunuca kasiyer kızın da soyguncularla işbirliği yaptığı düşünülerek göz altına alınması hırsız üçlünün olaya müdahale etmesine neden olacaktır. daha sonradan hırsız ile tezgahtar kız arasında bir aşk başlar.performer

2 Eylül 2012 20:43

yani kötünün iyisi diyebiliriz. daha kötü filmler var. 10 üzerinden 6 verdim. bu arada ferhat bakır'ın kamerası iyi iş çıkarmış.

Cevap Yaz

wunsch vertrauen

7 Kasım 2007 14:11

filmi izlediğimde seksenlerin ortasına ait bir filmdir diye düşünmüştüm ama yanılmışım. doksanların başında çekilen film için diyebileceğim tek bir kelime var : kötü ! yönetmen oğuz gözen'in canı sıkıldığı bir gün oturup kaleme aldığı film yine o kadar süre içerisinde laleli, yenikapı civarında filme alınmış. artık epeyce yaşlanmış olan engin çağlar da esas kızın yanında (meltem berent) kızın babası gibi kalmış. dublajı bile berbat çünkü ağız hareketleri ile ses bir türlü oturmuyor. gereğinden uzun çekilen sahilde yürüyüş sahneleri, kayıklar vs. de bu filmi asla kurtaramıyor.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica