Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Seni Seviyorum



Yeşilcamavi

18 Ağustos 2014 18:02

Yaban,adalı kız ve daha sonra bu. Tek muhteşem olan Melike Zobu'nun muazzam şımarık rolü. Melike Zobu'yu Müdrike Coşansu, Yaşar Alptekin'i Erhan Yazıcıoğlu seslendirmiştir. Bunun yanın da Gamze Gözalan da seslendirme yapmıştır. Ali Şen'i seslendiren kişi kim? Tanıdık ama bulamıyorum. 8olerin sonunda sesler pek aynı kalmıyo.

Cevap Yaz

silvester

23 Haziran 2014 21:51

Yapımcısına fazla para harcatmayan,tenha yerlerde çekilmiş,aksiyondan uzak bir film.Melike Zobu nun mankensi vücudunun sergilendiği ve izleyenlerin,yorumlardaki gibi aşık olacak kadar sürklase olmalarına sebep olan bir film.Ne yalan söyleyeyim.Bende çok beğendim Melike yi Bu arada,Melike Zobu 1960 doğumludur................Silvester.

Cevap Yaz

SarpBayhan

1 Mayıs 2014 18:47

Melike Zobu'ya aşık olduğum filmdir, yani kendisi gerçekten de o dönemin en güzel kadınlarından birisiymiş filmde biraz fazla erotik giyinmiş ama güzelliği ve çekiciliği gerçekten de harika. Gerçi arkadaşların çoğu izlemişlerdir belki ama kısaca filmin konusuna da değinmek isterim yaşar (yaşar alptekin) kadınlardan yana hep üzülmüş genç ve yalnız bir adam, istediğini kızı alamamış sevgilisinden ayrılmış daha sonra sevdiği kızı yaşlı ve zengin bir adamla görmüş hayata küsmüş bir delikanlı, sibel (melike zobu) ise zengin bir ailenin şımarık kızı hayatı ti ye alan insanları fazla önemsemeyen bir tip işte yaşar ile karşılaşıyorlar baştan birbirlerine pek dost olmasalar da zamanla birbirlerine çok aşık oluyorlar böyle bir konusu var işte yaban filminin çakması birazda.

Cevap Yaz

gezgin1903

1 Ekim 2013 14:09

çok sevdiğim bir film melike zobu çok başarılı bu filmde

Cevap Yaz

Kleberson

29 Aralık 2012 18:03

kadir inanirin gülsen bubikoglu ile oynadigi yaban filminin aynisidir ikinci cevrimidir bu film

Cevap Yaz

güldemim

13 Mart 2007 23:18

bu film çok güzel bende izlediğimde çok etkilendim o yüzden yazmak istedim eğer selami şahin in seni seviyorum şarkısına sahipseniz lütfen bana gönderin çünkü bu filmin müziği çok güzel

Cevap Yaz

tümşehir

26 Şubat 2007 18:09

bugün sabah cine5 te oynadı. bu filmi gördükten sonra yaklaşık 9 saattir Melike Zobu ya aşığım.

Cevap Yaz

ozlem22

10 Ekim 2006 15:31

güzel bir film ama müzigi bir baska...selami sahindan seni seviyorum anliyormusun sarkisi harika ötesi...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica