Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Seni Sevmekle Suçluyum (Seni Sevmekle Suçluyum)Kaptan34

19 Mart 2017 18:18

Aytaç Arman Meral Zeren harika ikili olmuşlar

Cevap Yaz

sinemaadamı

6 Mart 2016 15:16

aytaç armanın iyi filmlerinden sayılır. meral zeren yerine perihan savaş düşünülseydi daha iyi olabilirdi hem dublaj hem de meralin şarkıcı olması onu hatırlatan bir rol olmuş diye düşünüyorum. kazım kartalın diler saraçın kafasında şişe kırıp aytaçın boynuna koyması ilginç bir sahneydi . eşref kolçak filmin sonlarına doğru gözüküyor komiser rolünde ama gizliyor bunu aytaçla hapisten kaçıp kazımı yakalıyorlar.

Cevap Yaz

Revorse

13 Nisan 2013 00:02

Güzel renkli bir film.Aytaç Arman ve Meral Zeren oldukça zarif ve uyumlu olmuşlar.İyi bir aşk teması ve aşık olma süreci işlenmiş.Şarkılar da güzel ama filmin görüntü ve ses kalitesi yapımın şartlarından mütevellit daha iyi olabilirdi...

Cevap Yaz

benimsinema

30 Eylül 2012 18:48

Bol sarkili tipik türk filmi. Aytac evli ve mutsuzdur. Bir rastlanci sonu meralle karsilasir ve ask yasamaya baslar. Meral dugun sarkicisidir ve patronu tarafindan rahatsiz edilir. Meral aytacin evli oldzgunu ögrenir bu zaman zarfi icinde. Aytacin esi öldürûrülür ve suc aytaca gider. Aytac mapusta esrefle tanisir ve ondan yardim alir. Asil katili bulununca aytacla meral kavusur

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

5 Nisan 2011 05:47

Bu filmde döneminde bolca işlenen o bilindik senaryolarından bir tanesi. Konsepti: Alev, Meral ZEREN genç ve güzel de olan bir şarkıcıdır. Evli olduğunu bilmeden, sevmişte bulunduğu bir adamla çelişen çetrefelli de bir aşk ilişkisi konu edilmektedir.

Cevap Yaz

yedikule_zindanı

28 Nisan 2009 04:51

Filmde Meral Zerende bir hayli genç ve güzel ..

Aytaç Arman'ın filmlerini beğenirim, A.Arman'ın şüpheli şüpheli bakışları da her filme etki ederek katkı sağlıyor seyr açısından..TV dizilerinde de,sinema filmlerinde de,dikkat edin bakın..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica