Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sevdan Öldürdü Beni

Sevdan Öldürdü Beni

8,12

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Arabesk Duygusal Dram, Arabesk, Duygusal

Yönetmen: Şahin Gök Şahin Gök

Ülke: türkiye

Oyuncular: Erol Emerli, Yaşar Şener, Remzi Ekmekçi, Oktar Durukan, İsmail Hakkı Şen, Fikret Fırtına, Salih Eskicioğlu, Kudret Karadağ, Akif Kilman, Cihan Alp Devamını Gör...

Konusu : Yusuf ( Gökhan Güney ) köyde annesi ve karısı ile beraber yaşayan kendi halinde biridir.Karısını yıllar evvel elinden almak isteyen Seyfettin ( Kazım Kartal ) ile aralarında husumet vardır.Hamile karısının doğom sancıları artınca minübüs ile şehire götürmek isteyen Yusuf’a Seyfettin minübüsü bozunca Yusuf’un karısı yolda ölür.Durumu öğrenen Yusuf,Seyfettin’i vurup ağır yaralar.Hapise giren Yusuf,orada Cabbar ( Menderes Samancılar) ile tanışır.İkisi birden tahliye olan arkadaşlar Adalar’da faytonluk yapmaya başlarlar.Ada’nın zengin iş adamının kızı olan Mine’nin ( Bahar Öztan ) özel fayton şoförü olan Yusuf,Mine’ye tutulur.Mine’yi tecavüzcülerden koruyan Yusuf’a Mine aşık olur.Geçmişi unutup yeni bir hayat kuran Yusuf’u Seyfettin rahat bırakmaz ve Yusuf’un annesini öldürür.cantona

13 Kasım 2018 18:22

Bahar Öztanın erotik sahneleri makaslanmış tvlerde ve YouTube'a yüklü hâlinde. Eski filmlerin çoğunda aynı sansür sıkıntısı var.

Cevap Yaz

performer

2 Nisan 2014 22:44

film sonlara doğru hareketleniyor. başlardaki köy sahneleri biraz gereğinden fazla uzatılmış yada kurgusu ağır olduğu için sıkıcı... görüntü kalitesi iyi ve kamera kullanımı da iyi. filmde zaman zaman yeşilçam kalıplarında zaman zaman farklı anlatım şekli kullanılmış.

Cevap Yaz

nostique

13 Ağustos 2013 17:22

abartıdan uzaklığı ve yalınlığıyla oldukça başarılı bulduğum bir film. tipik bir piyasa filminin aksine gökhan güney-bahar öztan yakınlaşmasının bir aşka dönüşmekten ziyade hüzünlü bir ayrılıkla sonlandırılması filmi daha gerçekçi ve cana dokunur kılmış. menderes samancılar da hapishane arkadaşı rolüne tam oturmuş. seksenli yılların büyükadası eşliğinde her daim izlenilebilir bir film.

Cevap Yaz

oğuzzz

31 Mart 2010 15:11

iyi bir film , izlenir arkadaşlar. ara sırada tvde gösteriliyor

Cevap Yaz
Yandex.Metrica