Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sınıfta Şenlik Var

Sınıfta Şenlik Var

7,95

(8 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 17 Dk Komedi Gençlik Duygusal Komedi, Gençlik, Duygusal

Yönetmen: Atilla Gökbürü Atilla Gökbürü

Ülke: türkiye

Oyuncular: Cem Gürdap, İsmail Hakkı Şen, Hüseyin Kutman, Nubar Terziyan, Nalan Akbay, Necla Soylu, Sema Koçak, Erdinç Gökbay, Hamit Haskabal, Mehmet Ali Güngör Devamını Gör...

Konusu : Filmde, bir kadının âşık olduğu adamı elde etmek için yaptıkları anlatılır. Sınıf arkadaşı Aydın’a uzun süredir âşık olan Yasemin duygularını bir türlü ona açamaz. Aydın ise sınıftaki Nalân isimli bir kızla beraberdir. Ancak Nalân, Aydın’ı uzun süredir aldatmaktadır. Bunu fark eden Yasemin, Aydın’ın kendisini sevmesi için türlü yollara başvuracaktır.Busra_Yldz

19 Temmuz 2018 12:40

Hababam Sınıfı'nı fazla taklid etmişler bence. Bunun yerine filmde Yasemin Aydın ve Nalan aşk üçlüsünü daha ön plana çıkartabilirlerdi. Bir de bu öğrenciler lise de mi okuyor üniversite de mi belli değil Üniversite Anfisinde çekilmiş sınıf sahneleri. Unutmadab filmde Aydın karakterini canlandıran oyuncunun oyunculuğunu bende çok beğendim ama fazla filmde yer almamış.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

9 Nisan 2015 18:36

Hababam sınıfı filminin etkisiyle çekilmiş nerdeyse bire bir sahneleri olan vasat bir film sadece filme bir aşk hikayesi eklenmiş ve kız erkek aynı okula gidiyorlar gerisi aynı amatörce çekilmiş görüntü ve ışıklandırması kötü dublajdada aynı kişi bir kaç kişiyi seslendirmiş sadece erdinç gökçay ilk oyunculuğu olmasına rağmen başrolde iyiydi neden devam etmemiş anlamadım bu filim yerine hababam sınıfını bir daha izleyin daha iyi.

Cevap Yaz

gemilervebiz

28 Haziran 2014 16:42

O yillarda cekilen hababam sinifi serisinin kopyasi, basarisiz bir film

Cevap Yaz

beyzacetin

4 Eylül 2013 11:48

Basit, önemsiz bir film. Oldukça da kötü bir taklit kokusu aldım bu filmde. Belki vakit gecirmek için izlenebilir ama özel olarak vakit ayıracagım bir film degil kesinlikle.

Cevap Yaz

performer

16 Ekim 2008 09:23

tutan bir iş hemen taklit edilir. 1975 yılında çekilen bu film aynı yıl çekilen hababam sınıfı filmlerinin kopyası. filmin  dar bir bütçe ile çekildiği belli. kısıtlı oyuncu ve aynı mekanlarda geçen planlar. atilla gökbürü'nün tek filmi. genelde milli ve dini içerikli filmlerin yönetmeni yücel çakmaklı ile  çalışan gökbürü bu ilk filminde fena sayılmaz. 3 yıldız bir film. izlemesenizde olur. zaman geçirmek ve film hakkında fikir sahibi olmak için izlenebilir. film en son cine5 kanalında yayınlandı. senaryo başarılı, film yönetimi eh işte, görüntü yönetmeni tosun bayri'de filmin yönetmeni gökbürü gibi pek deneyimli değil. müzikler moğollar'ın düm-tek albümünden araklama, baştan sona aynı albümü çalmışlar. yapımcı yücel çakmaklı bu filmi tamamen ticari kaygı ile üretmiş belli. filmin seslendirme çalışmaları bile düşük bütçe ile çekilmiş belli. hem aynı kişi birkaç kişiyi seslendirmiş hemde popüler seslendirme sanatçıları yani kaşesi pahalı sanatçılar kullanılmamış.

Cevap Yaz

emrahcakmak

3 Ekim 2007 18:54

filmi dün izledim cem gürdabıda görünce daha bi duygulandım

Cevap Yaz

cansu.demir24

9 Haziran 2007 03:37

Kötü değil, vakit gecirmek icin izlenebilir. Ben küçükken izlemiştim.

Cevap Yaz

erbiş

11 Şubat 2007 00:21

Sınıf arkadaşı Aydına aşık Yasemin onu kendine bağlamak için arkadaşlarıyla planlar geliştirmektedir.Ama Aydın aynı sınıftaki nalana aşıktır. Bence Eğlenceli Ama Hababam Sınıfı taklidi bir film.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica