Çağrılan

Yorumlar

erhaab avatar erhaab 12 Ocak 2018 06:26:06

8

Aksine ben beğendim filmi. Farklı çekim tekniği ile kafa kopma sahnesi, asılma sahnesi ve diğer öldürülme sahneleri son derece iyi çekilmiş.

Cin filmlerini severek izliyorum ve çoğu kişinin aksine Türk korku sinemasının başarılı olduğunu düşünüyoru m. Hemen hemen tüm cin filmleri az çok korkutuyor ve amerikan korku sinemasında aynı gerginliği hissetmek olanaksız nerdeyse.

Bu film bence korkudan çok macera/gerilim gibi. ilk 5-10 dakikadaki kötü oyunculuklar ilerleyen dakikalarda son derece iyi oyunculuklara bırakıyor kendini.

mansur1453 avatar mansur1453 14 Şubat 2017 08:05:15

4

Hüseyin eleman fedakar ve mutlak adalet filmleriyle iyi bir kariyere doğru giderken neden bu filmi çekti acaba tabi neden olacak ticari ama bari özgün bir hikaye olsaydı rec ve mezar buluşmaları karışımı bir film sonundaki sürpriz ve 84 dakikalık kıs a süresiyle vasat bir düzeyi zor tutturuyor filmin kaybettiği şey kendinden önce aynı filmler çekildi karışım yapıp cin çağırma vede finalde bir sürprizle iyi film olmuyor iyi filmi geçtim vasat düzeyi zor tutturan bir film kısaca olumluda bakmama rağmen malesef vasat bir korku denemesi umarım hüseyin eleman fedakar ve mutlak adalet tarzı filmlere geri döner.

lebkuchen avatar lebkuchen 06 Mart 2016 14:01:18

1

Filmin Trailerini izledim...Korkutur,mu bilemem ama,Güleceginiz garanti gibi.!..Yesilcam,da nedir bu israrla cakma,ve sacmalik ötesinden ileri gitmeyen,korku filmi cekme meraki.?...

Yandex.Metrica