Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Şeker Hafiye

Şeker Hafiye

8,38

(12 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Macera Komedi Macera, Komedi

Yönetmen: Zafer Davutoğlu Zafer Davutoğlu

Ülke: türkiye

Oyuncular: Mustafa Yavuz, Faruk Panter, Erdoğan Seren, Lütfü Engin, Haydar Karaer, Mualla Sürer, Nuran Aksoy, Senih Orkan, Vahi Öz, Hasan Ceylan Devamını Gör...

Konusu : Osman çapkınlığı ile nam salmış bir gençtir. Ancak kendisi Fatma ile tanıştıktan sonra onunla evlenmeye karar vermiş ve düzenli bir hayat istemektedir. Bu arada faili belirlenemeyen cinayetler işlenmeye başlar. Öldürülenler daha önce Osman ile ilişkisi olan kadınlardır. Bu yüzden polis Osman'ı da takibe alır. Ancak işlenen cinayetlerin sebebi bir müddet sonra anlaşılır. Yüklü bir mirasa konan genç bir kadın vardır, ancak kimliği tespit edilememiştir. Bu nedenle meçhul kadına benzeyen tüm genç kadınlar yine kimliği belirsiz kişilerce öldürülmektedir. Osman da bir anda bu meçhul olayların içinde bulur kendini... Bir yandan da emniyet güçleri bir yanda meçhul katiller ve bir yanda da aranan genç kadın...Ali_Alamuti

8 Aralık 2019 12:07

Beni Osman Öldürdü filmine benzettim ben. Sonuçta aksiyonu bol, ünlü oyuncu kadrosu ile biraz da komik bir polisiye.

Cevap Yaz

burcusara

9 Ağustos 2019 03:17

balabangür arkadaşımla aynı fikirdeyim. Sona doğru biraz olaylar sulandı. Nereye gitseler ölü bir kız çıkmaya başlayınca benim de filme ilgim azaldı.

Cevap Yaz

Göztepe

24 Ağustos 2018 13:18

Baştan sona iyi hareketli komik bir film komik çapkın adam rolleri siyah beyaz dönemde en az Ayhan Işık kadar İzzet Günay 'ada yakışıyor. Fatma Girik takip eden komik rolde ve casusluk şebekeleriyle adamlarıyla çatışan rolde başarılıydılar.

Cevap Yaz

balabangür

16 Ağustos 2018 11:00

Başta iyidi ama sonra olaylar sulandı. Cem yılmazın arif216 da eski türk filmlerine yaptığı bir gönderme vardı: libidosu düşük mahalle diye çok da gülmüştüm. İşte bu film ise kendi dönemi içinde bayağı yüksek libidoya sahip. Filmin en kayda değer kısmı güzel ve değişik lafların dönmesi: "amudiye mahallesi" yada "kadın cila gibidir sürüldükçe adamın ruhunu parlatır" dikkat ettiklerim.

Cevap Yaz

TubaArtan

29 Ağustos 2017 13:37

Kurgusu güzeldi... izlerken eğlendirdi özellikle bazı Vahi Öz sahneleri çok güldürdü :)

Cevap Yaz

Avcı24

16 Haziran 2014 19:49

nurlan san çok başarılıydı

Cevap Yaz

kentet

6 Ocak 2014 14:35

izzet günayın kemal filme yaptıgı en güzel filimlerden biri ayrıca güzel bayanlar resmi geçidi gibi. bir film diyebiliriz.

Cevap Yaz

buyrun 05

22 Ağustos 2013 16:37

fatma girik ve izzet günay muhteşem bir ikili

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

10 Ağustos 2011 03:25

İzzet GÜNAY & Fatma GİRİK bu filmin ismi de tamda uymuş.. Herkesce severek izleyebilecek bir film olduğunu söylemekte mümkün...

Cevap Yaz

B a r b a r o S

29 Ağustos 2008 23:15

Keyifle izlenebilecek siyah-beyaz bir film. İzzet GÜNAY oldukça hızlı bir çapkın rolünde müthiş bir komedi. Ama İzzet GÜNAY'ın yerinde ben olsam çıldırırdım herhalde:) Adam iş üstünde tam hatuna yumulacak daaat daaat Kadir SAVUN kornaya basıp çağırıyo olacak işmi? Neyseki filmin sonunda Fatma GİRİK'le evlenebildilerde... Muratlarına erdiler.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica