Şekerli Misin Vay Vay

7,76

( 3 kişi yorum yaptı )

Şekerli Misin Vay Vay

Sinema Filmi

1965

Köyden İstanbul'a sevdiği kız Ayşe ile evlenebilmek için gelen Tamer ve arkadaşlarının yaşadığı komik maceralarının hikayesi.

Künye

Yönetmen Sırrı Gültekin
Senaryo
Yapımcı Sırrı Gültekin
Görüntü Yönetmeni Rafet Şiriner
Süre 78 dk
Tür Duygusal, Komedi, Macera, Müzikal
Özellikler 35 mm, Siyah Beyaz
Ülke Türkiye
Etiketler zengin kız, fakir kız, arkadaşlar, gurbet, istanbul Daha Fazlası

Ekip

Kamera Ekibi Kadir Çakar (Kamera Asistanı)
Kadir Çakar (Kamera Asistanı)
Tasarım Remzi Türemen (Afiş)

Firmalar

Gültekin Film (Yapım)

Son Yorumlar (3)

TubaArtan avatar TubaArtan 04 Eylül 2017 18:05:47

7

Konu itibarıyla güzel fakat montaj, çözünürlük ve ses problemi filmin etkisini minimuma indiriyor sadece izlemiş olmak için izliyorsunuz.

benimsinema avatar benimsinema 25 Şubat 2017 16:06:59

6

Film bende de bir hayal kirikligi, ses kalitesi görünütüsü iyi degildi. Güzel bir kadro olmasina ragmen filmin konusu hafif kalmis. 4 arkadas biarada toplamalari güzel fikir ama espiriler komik degil, tanjunun sarkilari söylemesi, varolu kaleclik yap masi iyi olmus. Fakat münir ozkulu mücap ofluoglu seslendirmemeliydi. Aysel tanjunun güzelligi ve selma güneri nin sinemada ilk yillari

mansurx avatar mansurx 30 Kasım 2016 15:43:16

5

Film baştan sona klişe bir konuya sahip ve karmaşık bir anlatımı var aşk filmi gibi başlıyor sonra komedi haline giriyor arada şarkılar,türküler okunuyor müzikal film havasını da giriyor zaten film ikide bir söylenen şekerli misin vay vay türküsünden adını alıyor filmin görüntü kalitesi kötü ve ses sorunu var boğuntu bir ses ten film fazla keyifle izlenemiyor giriş jeneriği de yok filmin bu sorunlardan dolayı filme 5 puan verdim bu sorunlar olmasa belki 6 puan verebilirdim münir özkul kendi sesi ile oynamıyor ama mücap ofluoğlu dublajı yakışmış kendisine filmi ayakta tutan oyunculardandı ayrıca kendisi kısaca ünlü oyuncuları hatırına izlenebilinir.

Yandex.Metrica