Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bulantı

Bulantı

7,86

(3 kişi yorum yaptı)

2015-04-13 01:58:30 2 Ekim 2015 1 Saat 56 Dk Dram Duygusal Psikolojik Dram, Duygusal, Psikolojik

Yönetmen: Zeki Demirkubuz Zeki Demirkubuz

Ülke: türkiye

Gişe: 21.056

Oyuncular: Öykü Karayel, Zeki Demirkubuz, Şebnem Hassanisoughi, Çağlar Çorumlu, Cemre Ebuzziya, Ercan Kesal, Nurhayat Kavrak, Abdullah Demirkubuz, Kaan Turgut, İpek Türktan Devamını Gör...

Ödüller: En iyi yardımcı kadın oyuncu

Konusu : Sevgilisiyle birlikte olduğu gece karısı ve küçük kızını trafik kazasında kaybeden Ahmet, “akıl-fikir işleri” yapan mühim bir şahsiyettir. Kimseyi umursamayan, hiçbir şeyin önünde eğilmeyen biri olarak bu trajik olaydan pek etkilenmeden yaşamına devam eder ama bir süre sonra, görünürde bir sebep olmaksızın kendinde ve yaşamında bazı değişimler olmaya başlar. Küçük terslikler, tuhaf aksilikler art arda gelmekte, çok sevdiği kadınlarla arası bozulmakta, hayat karşısında zorlanmakta ve kendisinden beklenmeyecek zafiyetler göstermektedir.Göztepe

17 Ağustos 2018 18:27

Filmin yönetmeni Zeki Demirkubuz'un başrol oynadığı çok iyi olmasada seyredilebilir diyebileceğim tekdüze bir film. Filmi tek başına sırtlayan Demirkubuz oyunculuğu pek iyi olmasada başrolü kaldırabilmiş. Yönetmenin diğer filmlerine nazaran bu filmini biraz daha zayıf bulduğumu söyleyebilirim.

Cevap Yaz

mansurx

12 Kasım 2016 18:39

Film baştan sona bekleme odası filminin devamı niteliğinde iki filmde de zeki demirkubuz ahmet ve nurhayat demirkubuz elif rolünde hatta film zeki demirkubuz un hayatından esintilerle dolu filmde kızı yazgı demirkubuzda yazgı rolünde zaten filmi zeki demirkubuz karısı ve kızına adamış filmin bekleme odası filmini tamamladığını son 20 dakikasıyla düzelen bir film olduğunu söyleyeyim onun öncesi gereksiz uzun sahneleri olan bir filmdi filme 112 dakika uzun olmuş bekleme odası gibi 88 dakika olsa film daha iyi olabilirdi bir süre sonra insanı zorlayan bir film ama her şeye rağmen fena film değil şebnem hassanisoughi,nurhayat demirkubuz,öykü karayel ve cemre ebuzziya rollerinde fena değillerdi filmi ayakta tutan da kadın oyuncuları olmuş filmi bekleme odası filmi hayranları ve festival filmlerini sevenler izleyebilir bunun dışındaki tempolu filmleri seven yani genel seyirciyi zorlayacak çoğu kapalı mekanlarda geçen düşük tempolu bir film olduğunu söyleyeyim kısaca herşeye rağmen iyi bir film sayılır son olarak filmde küfür ve +18 sahneler olduğunu filmi izleyeceklere de önceden söyleyeyim.

Cevap Yaz

alperoblomov

16 Ekim 2015 18:33

"Kış Uykusu" için de benzer bir yorumda bulunmuştum. Bu film için de aynı durum geçerli. Edebiyat ve felsefe gibi konularla yakından uzaktan ilgisi olmayanların bu filmi beğenme ihtimali düşük. Varoluşçuluk üzerine okumuş (Soren Kierkegaard, Albert Camus, Jean Paul Sartre) ve bu konular üzerinde düşünenlerin gitmesi gereken bir film. Zeki Demirkubuz ve özellikle Öykü Karayel in oyunculuklarını çok içten ve gerçekçi buldum. Ancak Zeki Demirkubuz un en iyi filmi demek zor. "Yeraltı" filmi bu filmden daha çok iz bırakmıştı.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica