Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Şeytan Tırnağı

Şeytan Tırnağı

7,30

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Komedi Western Komedi, Western


tevfikcakmak

14 Ekim 2014 01:19

Tom Braks Şeytan Tırnağı filmi,ismine bakılınca,Tom Braks adlı çizgi roman serisinin beyaz perdeye uyarlamasıymış gibi görülüyor.Oysa filmi izlediğinizde,adını aldığı çizgi romanla,bu filmin adı dışında hiç bir ilgisinin olmadığını görüyorsunuz.Filmin konusu ise Terence Hill'in baş rollerini oynadığı İtalyan komedi spagetti western Trinita serisi filmlerden esinlenme; amatör bir uyarlama.Filme seks içeren sahneler konularak,filmi kurtarmak amaçlanmış.Ancak o sahneler de seviyesizlikten dolayı iğrenç gözüküyor.

Cevap Yaz

Göztepe

24 Ocak 2014 21:53

Rahmetli İstemi Betil'in namı değer (Laz Ziya)nın gençlik yıllarında çekmiş olduğu iyi sayılabilecek yerli kovboy filmlerden. Şeytan Tırnağı ve şerif kardeşiyle yer aldığı ilginç olaylar. Özellikle filmde dikkatimi çeken at arabası üzerinde bir hazır bir top ve umursamadan onun üstünde yatan vakit geçiren bir kovboy karikatürüydü izlenebilir iyi sayılabilir bir film.

Cevap Yaz

yedikule_zindanı

4 Nisan 2010 22:12

Eskiden popüler olan Tommiks ve Tombraks'ın maceraları adı altında, serüven kitaplarından uyarlanmış o dönemin seyircilerinin zevkle seyrettiği film idi..Kopyası varsa TV'lerde oynatılması gerek..

Cevap Yaz

Tuğluoğlu

21 Şubat 2007 23:56

Meksika filmleri formatında hazırlanmış bir film, diyaloglar son derece yerli ama müzik ispanyol...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica