Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Çilek Kokusu

Çilek Kokusu

8,00

(5 kişi yorum yaptı)

2015-04-30 20:01:37 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Duygusal Komedi Gençlik Duygusal, Komedi, Gençlik

Yönetmen: Filiz Gülmez Adnan Güler Filiz Gülmez, Adnan Güler

Ülke: türkiye

Oyuncular: Yusuf Çim, Demet Özdemir, Ekin Mert Daymaz, Mine Tugay, Murat Başoğlu, Laçin Ceylan, Mahir Günşiray, Uğur Demirpehlivan, Gözde Kaya, Zeynep Tuğçe Bayat Devamını Gör...

Konusu : Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı ve Burak sürpriz bir şekilde tanışırlar.Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan Bodrum da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum'da da bırakmaz.Sinemakralı1

8 Mart 2020 14:13

Ortalama bir yaz dizisiydi bu dizide mine tugay kızıl saçlı zengin bir kadın olan elçin rolünde çok güzeldi diziyi onun için izlerdim 23.bölümde final yaptı.

Cevap Yaz

sinemaagresif

10 Mart 2016 15:38

Yaz döneminde yayınlanmış güzel bir diziydi. Diziyi en izlenilen kılan da Yusuf Çim'di bence. Süper bir performans sergiliyordu. Çapkın, baba parasıyla geçinen ama Aslı'ya aşık olduktan sonra aklı başına gelen ve aşkına sonuna kadar sahip çıkan Burak rolünde süperdi. Dizinin finalinin mutlu bitmesi çok hoştu ama mutluluğu sadece bir karede göstermeleri hiç olmadı.Bence Burak'ın babası ve annesi Aslı'dan yaptıkları için özür dilemeliydi evvela yaptıklarının yanlış olduklarını söyleyip Aslı'dan ve annesinden af dileyip gelinleri olmaya Onu ikna etmeliydiler . sonuçta öyle de oldu zaten ama bu sahneler olmalıydı gösterilmeliydi. Eksik olmuş final mutlu sonla bitmesine rağmen.

Cevap Yaz

Metromax

28 Kasım 2015 12:41

klişe saçma sapan sıkıcı bir dizi

Cevap Yaz

erakman

27 Kasım 2015 06:11

Yaz mevsiminde Iliski durumu karisik dizisi ile birlikte en dikkat cekici olaniydi.Son bolumleriyle bana kalirsa zirvede tek basina kaldi.Mahir Gunisiray in tok sesi ve durusu diziye ayri bir hava katiyor.

Cevap Yaz

suspiria

26 Ekim 2015 18:35

ilk adini duydugumda bu ne sacmalik belli ki dandik yaz dizisi olacak demistim. ama izlerken oyuncular arasindaki guzel sinerji, cekilen hos yerler beni cekmeyi basardi. bolumler ilerlerken dramin dozunun yavas ve yerinde bir sekilde yukselmesini de begendim.umarim omru uzun olur. Yusuf Cim icin izliyorum, kendisini ekranda gormek cok keyifli. Kendisini nasil gelistirdigini gormek de.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica