Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok

Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok

7,17

(6 kişi yorum yaptı)

2015-07-05 11:29:03 22 Ocak 2016 1 Saat 40 Dk Macera Komedi Macera, Komedi
IMAX 2d 2d 2d

Yönetmen: Bülent İşbilen Bülent İşbilen

Ülke: türkiye

Gişe: 66.665

Oyuncular: Başak Parlak, Özgürcan Çevik, Cezmi Baskın, Koray Karaca, Mustafa Bilgin, Aslı İnandık, Numan Çakır, Şahin Aktaş, Bahadır Tokmak, Ali Hakan Beşen Devamını Gör...

Konusu : Şevkat, düğün yapmak için dedesinden kalan evini satmak üzere Ankara’ya gider. Niyeti evi satıp hemen dönmektir fakat talihsiz âşık Sarper, arabasının önüne atlayınca Şevkat’in planları altüst olur. Şevkat, kız tarafından dayak yiyen Sarper’in hesabını sormak için kahveyi basar ve macera başlar. Serinin ilk filmiyle seyirciyi kahkahalara boğan film ikincisiyle de durumu devam ettiriyor. Şevkat’in ele avuca sığmaz halleri başına işler açsa da aşkına kaldığı yerden devam ediyor. Şevkat Yerimdar 1’de başlayan Pelin ve Şevkat aşkı serinin ikincisinde de devam ediyor. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Bülent İşbilen üstlenirken; Özgürcan Çevik,Başak Parlak, Mustafa Bilgin ve Aslı İnandık gibi oyuncular da başrolleri üstleniyor. Her yaş grubundan izleyicinin kayifle seyrettiği Şevkat Yerimdar 2’yi SinemaTurk.com’da izleyebilirsiniz.ElBLanKo2nd

2 Şubat 2017 02:56

Serinin ilk filmi bundan daha iyiydi. Senaryo bakımından ilk filme göre biraz düşük kalmış. İlk filmin senaryosundan kopukluk yaşamış yine de seriyi bozmamak için izlenilebilir.

Cevap Yaz

ElBLanKo

31 Ocak 2017 17:27

Serinin ilk filmi bundan daha iyiydi. Senaryo bakımından ilk filme göre biraz düşük kalmış. İlk filmin senaryosundan kopukluk yaşamış yine de seriyi bozmamak için izlenilebilir.

Cevap Yaz

mansur34

22 Temmuz 2016 20:18

Şevkat yerimdar filminin ilki mahalle,dostluk,yardımlaşma ile seyircinin gönlünü kazanmış belli bir düzeyi olan eğlenceli bir filmdi 2.film şevkat yerimdar 2 bizde sakat çok ise ankara da geçmesi bakımından ilk filmden ayrı bir hikaye olmuş senaryo ilk filme göre çok karışık bir çok gönderme yapmaya çalışılmış ama hepsi havada kalmış iyi niyetli bir film olması bir filmi iyi bir film yapmıyor yerli yersiz küfürler filme çok zarar vermiş özgürcan çevik ile numan çakır rollerinde fena değiller ama onlarda filmi kurtaramamışlar orta karar bir filmden öte değil seriyi bitirmek için izlenebilinir son olarak filmde aşırı küfürler olduğunu ailecek izlemeye uygun olmadığınıda önceden söyleyeyim.

Cevap Yaz

DownTown

23 Nisan 2016 23:30

Zorlama bir senaryo, dizi havasında ilerleyen, kopuk sıkıcı bir film olmuş...

Cevap Yaz

Haqan

20 Şubat 2016 19:14

Şevkat Yerimdar tiplemesi bence oturur çünkü Özgürcan Çevik iyi oyuncu .Bu film de güzel ancak sadece ilki kadar. Eksikliklerinin mütevazi bütçesinden kaynaklandığını düşünüyorum ama üçüncüsü yapılır ise onun ''pardon''u olmaz.

Cevap Yaz

turgutsarikeceli

7 Şubat 2016 00:23

ilk film bundan iyiydi bu bölümü çok küfürlü

Cevap Yaz
Yandex.Metrica