Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Elif

Elif

7,20

(5 kişi yorum yaptı)

2015-10-02 12:52:57 1 Ocak 1970 Dram Dram

Yönetmen: Volkan Çolpan Mahir Aktaş Mahir Aktaş Mahir Aktaş Volkan Çolpan, Mahir Aktaş, Mahir Aktaş, Mahir Aktaş

Ülke: türkiye

Oyuncular: Şükrü Veysel Alankaya, Şükrü Veysel Alankaya, Sadun Minas, Gürhan Gülbahar , Olcay Karakaplan, Beril Eda Yeşil, Müge Esmeray , Zeki Eker, Hüseyin Şapaloğlu , Kıvılcım Kaya Devamını Gör...

Konusu : Annesi, kendisine hamileyken zorla babasından uzaklaştırılan minik Elif, üvey babası tarafından çocuk tacirlerine verilmek istenince çareyi kaçmakta bulur. Hiç görmediği babasının çiftliğinde besleme olarak yaşamaya başlayan Elif, artık annesinden uzakta bambaşka bir hayata yelken açmıştır. Çiftlikte Elif’i bekleyen acı sürprizler, Elif’in annesine duyduğu özlemi gün geçtikçe arttırmaktadır. Annesine kavuşacağı günün hayalini kuran Elif, vuslata erecek mi?Sinemakralı1

26 Şubat 2020 08:36

Yurt dışına bile satılan baş rolündeki küçük kızı ünlendiren günlük dizi.

Cevap Yaz

Busra7

10 Temmuz 2019 12:23

Ruh sağlığını bozan bir diziydi. Bir de yurt dışına satmışlar bu diziyi. Yabancılar resmen isyan ediyorlar. E haklılar. Sonuçta bizim ülkede çok ta izlenilmeyen bir kanalda yayınlanırken onlarda telefe gibi ülkenin en çok izlenen kanalında yayınlanıyor. Bu diziyi Endonezya ve bir kaç ülke dışinda seven ülkeler yok. Çok şükür final yaptı. Dizinin tek iyi yanı gerçekten bazı oyuncuları yetenekliydi.Onlara bir lafım yok zaten.

Cevap Yaz

SarpBayhan

10 Haziran 2019 16:46

Geçtiğimiz cuma akşamı tam 5 yılın sonunda final yaptı bu dizi. Ama öyle amatörce bir final oldu ki dizinin izleyici kitlesi bile sosyal medyadan eleştiri yağmuruna tuttular dizinin senaristlerini ve yapımcı ekibini. İnsanlar diziyi eleştirmekte çok haklılar. Çünkü 5 sezon devam eden dizi hiçbir şekilde sonuca bağlanmadan ve dizideki kötülü yapan karakterler ceza bulmadan bitti. Çok amatörce bir final sahnesi oldu. Dizide anlatılan tüm hikayeler soru işareti ile kaldı ve hiçbir sonuca bağlanmadı. Keşke daha özen gösterilerek hazırlansaydı final bölümü. Özetle lokal bir dizi olarak kaldı.

Cevap Yaz

bltszlk

29 Ocak 2019 15:36

Kanal 7'de 2014 senesinde başlayıp diğer kanallar gibi günlük dizi modasına uydu..Sessiz Sedasız 5 Sezondan beri gayet başarılı bir dizi..Prime timeda yayınlanmasına rağmen reytingleri iyi gidiyor..1000 bölümüne yaklaşıyor..

Cevap Yaz

SarpBayhan

11 Nisan 2016 20:33

Yaklaşık 2 sezondur ekranda olan günlük bir dizi. Daha önce dizi hakkında hiç yorum yapılmamış olması şaşırtıcı. Elif isminde küçük bir kızın maceraları anlatılıyor. Dizinin olumsuz yanı senaryosu çok yavaş ilerliyor mesela Elif kaçırılıyor aylarca kayıp olarak dolaşıyor, Sürekli düşmanlarının eline geçiyor ailesi bulamıyor falan filan senaryosu yavaş işliyor buda ister istemez seyirciyi sıkıyor.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica