Hesaplaşma (2)

8,50

( 0 kişi yorum yaptı )

Hesaplaşma (2)

(Misconduct)

Sinema Filmi

2016

Ben Cahill (Josh Duhamel) New Orleans da prestijli bir hukuk firmasında çalisan genç ve hırsli bir avukattir. Acil servis doktoru olan Charlotte (Alice Eve) ile evlidir. Charlotte’un düşük gebelik yapmasi, kariyerlerine ağırlık vererek birbirlerinden kopmalarına vesile olur.Ben ‘in de hukuk firmasında daha uzun saatler çalışması büyük davalar alması ve bu davaları kazanması ile neticelenir. Ben basarili oldukça, Charlotte’ten uzaklaşmaya başlar.

Üniversiteden eski kiz arkadaşı Emily Hynes (Malin Akerman), bir anda Ben in hayatına katılır. Emily ilac endustrisinin dev firmalarindan Pierson Pharmaceuticals da çalismaktadır ve şirketin CEO su Charles Denning (Anthony Hopkins) ile ilişki yaşamaktadır. Emily milyarder erkek arkadasi tarafından devamlı ihmal edildiği için kendisini üzgün ve y alnız hissetmektedir . Emily, Ben’e “Pierson Pharmaceuticals “ ve Denning’e şahsi olarak zarar verecek gizli bilgileri vermeyi teklif eder.

Boyle bir dava hukuk sirketi icin altin firsattir. Ben sirketin kidemli ortagi olan Charles Abrams (Al Pacino) a bu konudan bahseder. Bu davayi kazanmak Ben’e firmada ortaklik sansi verecektir. Abrams bu davayı almayi kabul eder ve Ben’i kanıtın kaynağı için uyarır.

Künye

Yönetmen Shintaro Shimosawa
Senaryo ,
Yapımcı Barry Brooker , Eric Brenner , Darrel Casalino
Müzik Federico Jusid
Görüntü Yönetmeni Michael Fimognari
Vizyona Giriş Tarihi 26 Şubat 2016
Süre 106 dk
Tür Dram, Gerilim
Ülke ABD

Ekip

Yönetmen Ekibi Burak Yılmaz (Reji Ekibi)

Firmalar

MC Film (Dağıtımcı)
Hasılat 221.238,13 TL
Toplam İzleyici 14.431
Vizyonda Kaldığı Hafta 5 Hafta

Son Yorumlar

Yandex.Metrica