Aşkların En Güzeli

7,50

( 3 kişi yorum yaptı )

Aşkların En Güzeli

TV Dizisi

2015

Arkalarında bir sır bırakarak, Adana’dan Ankara’ya göç eden, dört çocuklu Güneş ailesi, kaderin onlara hazırladığı sürprizlerden habersiz, yeni evlerine taşınma telaşı içindedirler. Anne Leman, kocası Mansur’un akrabası Zümrüt’ün evine taşınmaktan dolayı tatsızdır.

Zengin ve havalı bir kadın olan ve şık bir butik işleten Zümrüt’le yıldızları hiç barışmamıştır. Leman Zümrüt’ün bu durumu hep başlarına kakacağından emindir. Zümrüt ise Güneş Ailesi’ne bu zorlu günlerinde her türlü desteği vermeye hazır görünmektedir.

Ankara’da Güneş Ailesi’ni bekleyen maceralar, evin küçük kızı Zeyno’nun geçirdiği kazayla birlikte başlar. Bu kaza sonucunda Zeyno’nun, genç ve yakışıklı avukat Fırat’la yolları kesişir. Zeyno daha ilk görüşte Fırat’tan etkilenir, Fırat da ondan. Ancak ailenin kazayı öğrenmesi, ortalığın karışmasına sebep olur.

Firmalar

TV8 (Kanal)

Son Yorumlar (3)

mmansuryıldırım avatar mmansuryıldırım 25 Mayıs 2017 02:06:42

5

Aşkların en güzeli dizisi günlük dizilerin başarısı üzerine acun ılıcalı nın tv 8 için yaptırdığı günlük bir diziydi hafta içi akşama doğru yayınlanıyordu ama fazla ses getirmeden 38.bölümde final yapmadan bitmişdi ortalama bir günlük diziydi.

Kaptan34 avatar Kaptan34 04 Aralık 2016 21:14:00

Tatlı bir dizi kendi tarzında

Kleberson avatar Kleberson 21 Kasım 2015 14:28:23

iyi bir dizi arada izliyorum

Yandex.Metrica