Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Umut Yarına Kaldıkarademir1981

24 Kasım 2014 19:39

Yavuz Özkan burada yaptığının benzerini bir yıl sonra Filim Bitti adlı eserinde de yapıyor. Yine bir yönetmenin film çekme sürecine tanıklık etmekteyiz. Bunun yanında aynı evde kalan kiracılarla hayata karşı umudunu yitirmiş yönetmenin arkadaşlıklarını izliyoruz. Daha çok 80 sonrası sanat filmlerinden hoşlananların beğeneceği türden bir film. Fakat türünün iyi örneklerinden birisi bence.

Cevap Yaz

asmalimescitbalikcis

5 Ocak 2007 17:44

Sevgili sinema sever dostlar, Adım Bülent GÜZELKAN, uzun yıllar mankenlik ve fotomodellik yaptım, bu dönemde yaptığım ilk film olan \"Umut Yarına Kaldı\" filminde karaterlerin adları oynadıkları rolün ismi idi,aramızdan ayrılan rahmetli Duygu hayat kadını rolünde, Lale balerin rolünde,Yavuz yönetmen rolünde, Mustafa rantiye ve bendeniz kapital rolünde idim.Şimdilerde sanatçı dostlarımızın uğrak yeri olan Asmalımescit Balıkçısı\'nın sahibiyim. Yavuz Paris\'ten döndükten sonra ilk filmi olduğunu zannediyorum, aynı şekilde Duygu ASENA, Lale MANSUR ve benimde ilk filmimizdi. Nedense burda oyuncu olarak adım geçmiyor. Güzel, değişik bir senaryodur Yönetmen rolündeki Sn.Yavuz ÖZKAN\'ın gerçekten intahar edeceğini sanmıştım. Sevgilerimle. Bülent GÜZELKAN bg@asmalimescitbalikcisi.com www.asmalimescitbalikcisi.com

Cevap Yaz

karin

19 Kasım 2003 09:04

MERHABA, sayın duygu asena nın oyunculugunu bu film de cok taktir ettim sonuc ta o bir yazar olmasına ragmen oldukca basarılı bir performans sergiledi..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica