Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Uzakta Kal SevgilimKaptan34

4 Mart 2017 14:22

Hülya Koçyiğit çok başarılı

Cevap Yaz

Ciggarette44

18 Mart 2013 15:55

Mükemmel bir film

Cevap Yaz

beyzacetin

13 Ekim 2012 13:14

Çok güzel film. cok sevdiğim tarzda cok hoş bir nostalji. Adamların kıza laf atarken söyledikleri cok komikti: "YOLUNA KURBAN OLAYIM, DERİMİ DE TEYYARE KURUMUNA BAĞIŞLASINLAR"

Cevap Yaz

SendenBaşka

11 Ekim 2012 15:03

Çok hoş sahneler vardı ,demek ki sevdiğine sevgisini itiraf ettirmek için ,onu bir güzel ıslatmak lazımmış bozuk muslukla :) Alamanya ya gitmek her zaman iyi değildir yuva yaptığı kadar yuva da yıkmıştır.Kamil babalar altın kalplidir ,Erol iyi bir dosttur biraz ortalığı karıştırsada ,sonunda o da muradına erer. Ayrıca çok güzel görüntüler vardı .Arka fonda çalan kara tren türküsü konuya uymuş ve çok yakışmış.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

25 Şubat 2012 22:16

Önyargıyla izlemişte olduğum bir film ama; izlediğime değdi doğrusu Bülent ORAN filmin senaryosunu çokta güzel yazmış filmini izlemekten öyle pek haz aldığım yönetmende değildir Ülkü ERAKALIN. Ne yalan söyleyeyim filmi başarıyla yönetmiş diyorum. Eh, Hülya KOÇYİĞİT ve Fikret HAKAN'a da oynamak kalmış onlarda; Avni DİLLİGİL üstad ile fazlasıyla oynamışlar zaten.

Cevap Yaz

oğuzzz

15 Haziran 2011 10:59

çok güzel bir film, hülya koçyiğit çok genç ve güzel filmde

Cevap Yaz

kamil zafer

30 Nisan 2011 16:21

 Bizzat ayak basıp gezindiğim,tozunu yuttuğum yerleri hüzün ve özlemle seyrettim.Aldı götürdü beni ta 45 sene evveline,nasıl da hayıflandırdı hiç sormayın.Ne güzelmiş,ne hoşmuş Kasımpaşa ve Haliç.O güzelim yerleri ne hale sokmuşuz ? Seyredin de şimdikiyle bir kıyaslayın.

Filmin kendisi sinemamızda defalarca işlenmiş bir konuya sahip lakin içinde ki bazı temalarla onlardan farklı.Sadeliği,akıcılığı ve abartısız oluşu nedeniyle sıkmıyor.Dediğim gibi eski İst.dan manzara bol.K.Paşa'da oduncuların olduğu yerler.Ast.sb.Orduevinin parmaklıkları,Dz.Hastahanesi,ona bitişik mahallemizin tepelerinden Haliç manzaraları ve biraz dikkat edilirse İpar'ın gemileri. 30.4.11  Zafer ALGAN 

Cevap Yaz

performer

16 Eylül 2010 21:28

evet çok güzel bir film. avni dilligil ne kadar büyük bir tiyatro adamı olduğunu bu filmde göstermiş. aliye rona  filmde sacide keskin'in harika seslendirmesi ile oynamış. ve çok'da iyi olmuş.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica