Vahşi Aşk

7,00

( 3 kişi yorum yaptı )

Vahşi Aşk

Sinema Filmi

1972

Film, aynı kızı elde etmek isteyen Destan ve Çapur’un mücadelesini konu alır. Destan annesi ile dağda ilkel şartlarda yaşamaktadır. Annesi Destan’a yaşlandığını, evi çekip çevirecek bir kadına ihtiyacı olduğunu söyler. Bunun için köye inip başlık parası karşılığında bir kadın getirmesini ister. Destan, köye inip Tilki Kenan’ı bulur. Tilki Kenan, kızı Sultan’ı Destan’a vereceğini söyler. Aynı sözü Çopur’a da vermiştir. Ancak hem Destan’ın hem de Çopur’un başlık parasını kumarda kaybeder. Bu durumu kabullenemeyen Destan, zorla da olsa Sultan’ı alıp yaşadığı yere götürür. Çopur ise Sultan’ı Destan’ın elinden almak için harekete geçecektir.

Künye

Yönetmen Nazmi Özer
Senaryo
Yapımcı Aziz Sarıkaya
Görüntü Yönetmeni Salih Dikişçi
Süre 51 dk
Tür Dram, Duygusal, Erotik, Macera
Özellikler 16 mm, Siyah Beyaz
Ülke Türkiye

Ekip

Kurgu İsmail Kalkan (Kurgu)
Yapım Ekibi Ali Ateş (Yapım Amiri)
Kahraman Kongur (Set Amiri)
Yusuf Yılmazkaya (Set Amiri)
Yönetmen Ekibi Selma Sonat (Reji Ekibi)
Kamera Ekibi Umur Özlüer (Kamera Asistanı)
Post-Prodüksiyon Hilmi Başcan (Laboratuar)
Işık Ekibi Aslan Yıldız (Işık Şefi)
Ses Ekibi İsmail Kalkan (Senkron)

Firmalar

Star Film (Yapım)
Ar Film (Film Hazirlik)
Süperfon Stüdyosu (Seslendirme)

Son Yorumlar (3)

generalmehmet21 13 Kasım 2016 17:47:32

bu flimi çocukken izlemiştim hayal meyal hatırlıyorum şimdi yine izlemek istiyorum internetten bulamadım hey gidi günler ne güzel zamandı o zaman

mansur34 avatar mansur34 01 Mayıs 2016 04:05:26

5

Film klişe bir konuya sahip düşük bütçeli bir siyah beyaz film görüntü kalitesi de kötü buda filmi izlemeyi zorlaştırıyor filmin restore edilmesi gerek tamer yiğit ve seyyal taner in uyumlu bir çift olmuşlar performansları da fena değil kötü adam çop ur rolünde kudret karadağ da fena değil film orta karar bir film 51 dakikalık kısa süresiyle izlenebilinir son olarak film de az da olsa +18 sahne var bu yüzden filmin ailecek izlenecek bir film olmadığını da önceden söyleyeyim.

nedim yıldız avatar nedim yıldız 12 Kasım 2007 13:29:11

6

vahşi bir dağlı gençle,babasının zoruyla istemiyerek bir evlilik yapan genç güzel bir kızın aşk ve macera öyküsü.vasat..

Yandex.Metrica