Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

İçerde

İçerde

7,83

(7 kişi yorum yaptı)

2016-08-20 13:51:29 1 Ocak 1970 2 Saat0 Dk Polisiye Dram Polisiye, Dram

Yönetmen: Uluç Bayraktar Erman Erşah Nayır Uluç Bayraktar, Erman Erşah Nayır

Ülke: türkiye

Oyuncular: Çağatay Ulusoy, Rıza Kocaoğlu, Mustafa Uğurlu, Damla Colbay, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Aras Bulut İynemli, Nihal G. Koldaş, Gözde Kansu, Yıldıray Şahinler Devamını Gör...

Konusu : Çağatay Ulusoy'un hayat verdiği Sarp karakteri polis okulunu birincilikle bitirmiştir. Dizi okulun mezuniyet töreniyle başlıyor. Sarp'ın yıllar önce kaçırılan kardeşi Umut daha sonraki adıyla Mert de aynı polis okulunda eğitim görmektedir. Mert hayatında giren küçük kız Bensu Soral yani dizideki ismi Melek'in sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve Polis okuluna girmiştir. Sarp ve Umut'un babalarının yıllar önce işlemediği bir suç yüzünden ellerine kelepçe takılarak götürülmesine tanıklık etmeleri hayatlarında yaşadıkları en büyük trajedi olmuştur. Babalarının hapse atılmasından sonra Umut'un kaçırılması iki kardeş arasındaki bağı tamamen koparmasa da yıllar sonra her ikisi de polis olmayı seçerek aynı okulda birbirlerinden habersiz buluşmuştur. Polis Akademisi'nin mezuniyet töreni gelip çattığında Sarp'ın hocası Yusuf Kaya Sarp'ın babasının kirli oyunlarını gözler önüne sererek meydan okur. Okuldan atılacağını son anda öğrenen Sarp hocasına törende silah çeker ve hapse girer. Sarp'ı savunmaya gelen avukat zamanında kardeşi Mert'e yardım eli uzatan Melek'ten başkası değildir. Sarp'ın hapse girmesiyle ikinci planda kalan Mert artık göz önündedir. Hapisten çıkan Sarp ise kötü adamların en güvendiği isim bir köstebek haline gelmiştir. Mert ve Sarp arasındaki çekişme hem aşk hemde aksiyon bazında süregelecek.

Yapımcı

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Dekor Tasarım

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimi

Müzik ekibi

Diğerekahyaoglu

10 Ekim 2018 16:34

Başarılı bir dizi cast mükemmel

Cevap Yaz

OmrFrkDmr

30 Haziran 2017 18:18

19. Bölümden sonra senaryosu kısır döngüye giren dizi.. Yapım güzel, uyarlama güzel, oyuncu kadrosu da güzel.. Ancak sürekli ha öğrendiler kardeş olduklarını diyoruz, pat araya bir şey giriyor. Hadi bu sefer öğrenecekler, tak tak taka tak.. Yine bir engel! 34, 35. bölüme kadar dayanan kişilere helal olsun vallahi.. 39. Bölüm Final güzeldi, Türk dizi ve film sektörü güzel ilerliyor ama senaryo ve uyarlama konusunda özgün olsalar daha harika olacak..

Cevap Yaz

RozaJalgasbay

19 Ocak 2017 22:58

Sarpla Umut nasıl ikiz kardeş olabilir? Kaybolduğunda Umut kaç yaşında, Sarp kaç yaşında

Cevap Yaz

mansur.yıldırım

21 Şubat 2017 13:51

Güzel bir tespit roza hanım türkiyede 160 dakika dizi çekilince insanda mantık diye bir şeyin kalmaması doğal bir şey.

Kleberson

13 Aralık 2016 17:34

leonardi di caprio fillmi olan köstepekten konusu ama dizi Güzel begenerek izliyoruz

Cevap Yaz

Kaptan34

20 Eylül 2016 17:48

İlk bölümü ile süperdi inanılmaz dı sonunda çok şaşırdım hikaye inanılmaz Güzel düşünülmüş

Cevap Yaz

mansurx

26 Ağustos 2016 20:01

Merakla beklenen dizinin ismi ilk olarak içerideki idi sonra içeride oldu en son içerde olarak show tv de eylülde ay yapım imzasıyla yeni sezonda başlayacak diziyi ezel dizisinin yönetmeni uluç bayraktar yönetiyor çağatay ulusoy ve aras bulut iynemli iki kardeşi oynuyor dizinin konusu iki kardeşin birbirini bulma hikayesi meraklılarına duyurulur.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica