Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kırgın Çiçekler

Kırgın Çiçekler

6,38

(7 kişi yorum yaptı)

2016-08-28 11:24:14 1 Ocak 1970 Dram Duygusal Gençlik Dram, Duygusal, Gençlik

Ülke: türkiye

Oyuncular: Birgül Ulusoy, Mehmet Ali Yılmaz (3), Erdal Bilingen, Dilara Mücaviroğlu, Seda Güngör, Burak Arslan, Pınar Şenol Devamını Gör...

Konusu : Çocuk Esirgeme Kurumuna müdür olarak atanan Feride’nin 16 yaşında üvey baba taciziyle sıkışmış Eylül, annesi olmayan babası da adam öldürmekten hapse girmiş Songül, daha iki günlükken un çuvallarının üzerine terk edilmiş Kader, gayri meşru olduğu için yuvadan atılan Meral ve pamuklar içinde yaşadığı yuvadan sert bir şekilde kimsesizliğin ortasına düşen Cemre’nin yaşamlarına dokunmasıyla başlıyor hikaye. Bir de bu hikayenin tam ortasında Feride’ye olan aşkı uğruna savaşan biri daha var: Toprak…Antalyalı96

5 Şubat 2019 14:36

ilk defa bir diziyi çok yakından takip ettim izledim o da çabuk bitti 113 bölüm çok az oldu

Cevap Yaz

Kaptan34

1 Kasım 2018 01:30

Kader karakteri için izledim

Cevap Yaz

B a r b a r o S

3 Haziran 2017 18:43

atv daha kaliteli yayınlar ekrana getirmeli diye düşünüyorum. zira bu kadar saçmalığı birarada işleyen bir diziye bu tv kanalında daha önce rastlamadım. bu yorumu yapmama dizinin birbirini takip etmeyen haftalarda izlediğim 3 bölümü yetti. emeklerine yazık bu gençlerin.

Cevap Yaz

Busra_Yldz

26 Mart 2017 20:22

Dram sahneleriyle duygu sömürüsü yapmaya başlayan bir dizi.Eskiden severek izlediğim sonradan sadece dram dram dram olan dizi. Ya bu kızlar bir sahnede iyi bir şey yaşasa 80 tane sahnede dram bu kadar da abartı olması izleyiciyi soğutuyor.

Cevap Yaz

bltszlk

27 Mart 2017 10:22

her sahnede kızların bağırma çağırma ağlamaları fragmanlarına bakarken gına geliyor.Gerçekten abartlı reyting için.Bende ara sıra bakardımda bakmayı bende bıraktım.

sezi

27 Şubat 2017 19:31

Kendini izlettiriyor mu?izlettiriyor fakat giderek abartıyla birlikte saçmalayama başladı.

Cevap Yaz

Financier

21 Ocak 2017 14:39

Koşuyolu kız yurdundaki kızların hayatını yaşadıkları sıkıntıları üzüntüleri anlatan hayatın her türlü çirkinliğini yaşamış kızların hikayesini anlatıyor.Songül,Eylül,Kader,Meral isimli dört kızı konu alıyor.Eylülün annesi yatalak üvey babası Kemal Eylüle tecavüze yeltenmiş,Songülün babası kötü kadın Zehrala evleniyor,Kaderin ise annesi bebeğini boğduğu için Bakırköy Ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde yatiyor,Meral ise annesi pavyonda çalışırken öldürülüp çöp konteynerina atilmis kizlarin talihsiz hikayelerini konu alan bir dizi.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica