Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hep Yek 2

Hep Yek 2

8,00

(7 kişi yorum yaptı)

2016-10-11 01:45:45 13 Ocak 2017 1 Saat 29 Dk Komedi Komedi
IMAX 2d 2d

Yönetmen: Orçun Benli Orçun Benli

Ülke: türkiye

Gişe: 372.557

Oyuncular: Hasan Elmas, Umut Avcı, Barış Oğuz, Cemil Faruk Koç, Orçun Benli, Yiğit Parkmen, Ferah Benli, Yusuf Ziya Benli, Deniz Uğur, Tuna Orhan Devamını Gör...

Konusu : Hep Yek-1’in ikinci serisi olarak vizyonlara gelen Hep Yek-2 seyirciyi kahkahalara boğuyor. İlk filmde kendisine kazık atan Şahin'i öldüren Cevat Bakır, Şahin'in suç ortakları Altan ile Gürkan'ın canını Şahin'in cesedini ortadan kaldırmaları şartıyla bağışlar. Ancak iki kafadar bu işi de ellerine yüzlerine bulaştırdıklarından dolayı başlarına ilk filmde olduğu gibi onlarca bela açıp, peşlerine memleketin en psikopat adamlarını takmayı başarırlar. Filmde Cevat Bakır karakterini komedi türünde izlemeye alışık olmadığımız Gürkan Uygun canlandırıyor. Uygun, komedi türünde canlandırdığı karakteriyle sinemaseverlerden tam not alırken Hep Yek 2’nin diğer baş kahramanları Gürkan ve Altan ikilisi yani Gökhan Yıkılkan ve İnan Ulaş Torun ise yaşadıkları trajikomik olaylarla izleyiciye sürükleyici bir film keyfi yaşatıyor. "Hep Yek 2" yi Sinematürk'te izleyebilirsiniz!caner aydin vegan

3 Ocak 2021 14:58

İlk filme yazdığım yorum: "Yerli sinemadaki yüzlerce komedi filminden biri. Diğerleri gibi pek cinsiyetçi, ayrımcı küfür-şakalar pek yok. Firat tanis iyi oynamış. Çoğunun adını bilmediğim tanıdık oyuncularla dolu. TRT kanalında bir program yapıyordu gurkan, sonra kovulmuştu. Sıkıntılı bir şeyler yapmıştı diye hatırlıyorum bu kişi." Bu filmde firat in olmaması kötü olmuş. Geçen sefer firat kurtarmıştı belalardan. Bu sefer de şanslarının yardımıyla, "manyak" karakterinin eşinin polisleri getirmesiyle oldu.

Cevap Yaz

ToqqLe

3 Mayıs 2020 12:50

İlk filmin gerisinde olsa da idare eder orta şeker devam filmi.

Cevap Yaz

Göztepe

16 Eylül 2017 10:09

Hep Yek'in ilkini ve ikincisini sansürsüz seyretmiş biri olarak küfürler haricinde iyi bir komedi filmi olduğunu söyleyebilirim. Birbirinden komik sahneler komik mafya hesaplaşmalarıyla iyi bir gişe filmi üçüncü versiyonunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Cevap Yaz

enginyuksel1982

18 Ocak 2017 16:50

aşırı küfürlü olduğu için ailece izlenilmeyecek bir film olsa da öylesine izlenilip geçilesi bir yapım 6/10

Cevap Yaz

filinta_kovboy

18 Ocak 2017 15:48

Güzel, sıkmayan bir film. Filmin tek sıkıntısı çok fazla bel altı mizahı içermesi.

Cevap Yaz

ElBLanKo2nd

16 Ocak 2017 11:32

İlk filme göre biraz düşük kalmış. Oyuncu kadrosu güzel özellikle (Gökhan Yıkılkan ve Ulaş Torun) fakat seneryo daha da geliştirilebilinirdi. İlk filme göre hayal kırıklığı... Filmde Ali Çatalbaş' ın başarısının altını da çizmek gerek.

Cevap Yaz

ElBLanKo

14 Ocak 2017 18:27

İlk filme göre biraz düşük kalmış. Oyuncu kadrosu güzel özellikle (Gökhan Yıkılkan ve Ulaş Torun) fakat senaryo daha da geliştirilebilinirdi. İlk filme göre hayal kırıklığı... Filmde Ali Çatalbaş' ın başarısının altını da çizmek gerek.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica