Kötü Çocuk

6,50

( 2 kişi yorum yaptı )

Kötü Çocuk

Sinema Filmi

2017

Kayla, daha doğumhanedeyken babası tarafından terk edilir ve koca dünyada annesiyle bir başına kalır. Hem babasız olma gerçeği, hem de her gün annesinin hayat mücadelesinde karşılaştığı zorluklarla yüzleşmek Kayla'yı güçlü, tutkulu ve ne istediğini bilen bir genç kız haline getirmiştir.

Bir gün Kayla'nın babası Vural çıkagelir. Kızına daha iyi bir eğitim ve rahat bir hayat sunmak için onu büyük şehre götürmek istemektedir. Annesi Nazlı ise Kayla'nın iyiliği için ve yılların verdiği yorgunlukla bu isteği geri çeviremez. Kayla, kendi deyimiyle tam bir biyolojik gereksiz olan bu hiç tanımadığı adamla yeni bir hayata başlayacaktır.

Yeni okul, yeni arkadaşlar ve hiç bilmediği kocaman bir şehirle bezenmiş bu yeni hayattaki tek amacı, ne pahasına olursa olsun, nefret ettiği biyolojik gereks izden kurtulup eski mutlu hayatına geri dönmektir. Yeni okulunun ilk gününde esrarengiz ve ona karanlık gelen biriyle tanışır. Meriç, okulun en karizmatik ve bir o kadar da sırlarla dolu çocuğudur. Kayla bu kötü çocuğu eski hayatının kilitli kapısının anahtarı olarak görür. Bu çocukla yakınlaşıp yeni hayatında türlü dertler yaratarak eski hayatına geri dönebilmeyi planlamaktadır. Fakat Kayla'nın planları umduğu gibi gelişmez.

Künye

Yönetmen Yağız Alp Akaydın
Senaryo
Yapımcı Timur Savcı , Cemal Okan
Müzik Cem Öget
Görüntü Yönetmeni Serkan Güler
Eser
Vizyona Giriş Tarihi 20 Ocak 2017
Süre 120 dk
Tür Dram, Duygusal, Gençlik
Ülke Türkiye

Ekip

Yapımcı Barış Abacıgil (İdari Yapımcı)
Serdar Şen (İdari Yapımcı)
Ebru Hamamcıoğlu (İdari Yapımcı)
Kurgu Oğuz Çelik (Kurgu)
Sanat Yönetmeni Burak Yerlikaya (Sanat Yönetmeni)
Yapım Ekibi Başak Abacıgil (Yapım Tasarım)
Yönetmen Ekibi Şükran Tuna (Reji Koordinasyon)
Yusuf Boğusoğlu (Stajyer)
Post-Prodüksiyon Erkan Mutlu (2) (Avid Kurgu)
Hüseyin Kurt (Post-Prodüksiyon Sorumlusu)
Çağlar Özlek (Renk Düzenleme)
Oyuncu Seçimi Asiye Kocaman (Cast Direktörü)
Diğer İlker Coşan (Mali İşler)
Gizem Özmen (Oyuncu Koçu)

Firmalar

Taff Pictures (Yapım)
UIP (Dağıtımcı)
Hasılat 4.170.011,0 TL
Toplam İzleyici 358.192
Vizyonda Kaldığı Hafta 5 Hafta

Son Yorumlar (2)

Busra_Yldz avatar Busra_Yldz 27 Mayıs 2018 15:05:06

Tek kelime ile berbat bir film. Afra Saraçoğlu'nun oyunculuğu şuan Fazilet hanımda daha güzel ama bu film ilk başrolü olduğundan midır nedir çok acemi bir oyunculuk sergilemiş. Tolga Saritas bile yetenekli bir oyuncu olmasına rağmen bu filmde kendi s eviyesinin epey altında bir oyunculuk sergilemiş.

enginyuksel1982 avatar enginyuksel1982 25 Ocak 2017 10:57:02

2

öncelikle şunu açık ve net izah etmekle mükellefiz ki senaryo kötü oyunculuklar kötü ve kastıkları alenen belli oluyor diyaloglar zorlama proje olarak liseli genç arkadaşların üzerinden prim yapma amacında olduğu o kadar aşikar ki ama müzikleri güzel özellikle film müziği iyi ama o da uyarlama ya da çalıntı ya da arak nasıl düşünüyorsanız velhasıl kelam 2/10

Yandex.Metrica