Son Haber

7,67

( 1 kişi yorum yaptı )

Son Haber

Sinema Filmi

2017

İnsanların korkularının temel sebebi BİLMEMEK tir. Karanlığın içinde ne olduğunu bilmez korkarız, denizin derinliklerinde ne olduğunu bilmez korkarız, ölümü yaşamadık korkarız vs vs vs … Biz gerilimden yola çıkarak korkuyu yaşatmak için bir hikâye seçtik. Bu güne kadar Türkiye’de çekilen bir çok korku filmi ESASINDA dinimizde, kitabımızda yazan ve gerçekten okunur ise, anlayarak okur isek ve yaşarsak okuduklarımızı, korkmamamız gerektiğini göreceğimiz hikâyelerdir. Oysaki mevzu bahis filmlerdeki bilinmeyenler, OKU ile başlayan kitabımızda anlatılıyor. Ve defalarca kez işlenmeleri sebebi ile artık sadece iyi görsel efektler ile farklılık ve başarı kazanmaları onlara gişe sağlıyor. Ya da sağlamıyor . Şimdi bizim tercihimiz, YAŞANABİLİR HİKAYELER ile ilerlemek.
SON HABER sinema filminde fizi ksel ve zihinsel özürlü bir kişinin toplum tarafından ötelenmesi, ötelenmesi ile yaşadığı psikolojik buhran ne yazık ki bu kişiyi kötü bir sona sürüklüyor. Talihsiz hayatının son döneminde onu ve kaderin bir araya getirdiği diğer insanları bir ceza bekliyor. Bu cezayı inanıyorum ki hiç birimiz yaşamak istemeyiz. Ve diyorum ki, ÇEKMEK İSTEMEDİĞİNİZ CEZALARI YARATAN BİRTOPLUM OLMAYALIM. Unutmamalıyım biz toplumun ilk parçasıyız. Her an ‘ Ölümün soğuk nefesini ensesinde hissedebilecek bir parça.
Hikayemizi film matematiği ve akıcılığı ile birleştirerek sizleri başka bir dünyaya götürmeyi hedefliyoruz. Korkmanızı değil düşünmenizi ve hikayemizi yaşamanızı hedefliyoruz. Ama bilmelisiniz ki bunu yaparken sizleri fazlası ile gergin bir doksan dakika bekliyor. Korkmak mı ? O sizin tercihiniz…


Çekim Yeri Antalya

Künye

Yönetmen Selim Kemal Dağlı
Senaryo
Yapımcı Kadir Hıdır
Tür Gerilim, Korku
Ülke Türkiye

Ekip

Yönetmen Ekibi Ertan Alkan (Yardımcı Yönetmen)

Firmalar

Global Prodüksiyon (Yapım)

Son Yorumlar (1)

kadirhidir avatar kadirhidir 03 Şubat 2017 12:39:05

10

İşte beklenen en etkileyici film geliyor

Yandex.Metrica