Evlat Kokusu

TV Dizisi

2017

Amsterdam’da bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışan Zeyno, hayatında ilk kez âşık olduğu adamdan hamile kalır. Sevdiği adam ve çocuğu ile mutlu bir aile kuracaklarını sanan Zeyno, gerçek hayatın kendisi için yaptığı planlardan habersizdir.

Zeyno’nun bir anlık öfkesi, onu hayallerinden ve evladının kokusundan uzaklaştırırken, Akbaş Ailesi ile arasında koparılması imkânsız bir bağ oluşturur.

Akbaş Ailesi ise enerji sektöründe Türkiye’nin en önde gelen ismidir. Ailenin kendi içinde yaşadığı iktidar kavgaları dışında, aile fertlerinin eşleriyle ve çocuklarıyla yaşadığı sıkıntılar Akbaş’ların hayatını daha da zorlaştırır.

Evlat Kokusu, büyük hayalinin altında ezilen gencecik masum bir kızdan, cesur, savaşçı ve acımasız bir genç kadına dönüşen Zeyno’nun hikayesidir.

Evlat Kokusu, vic danı ve mecburiyetleri arasında kalan, aşka dair umutlarını çoktan kaybetmiş Aslan’ın bir günde değişen hayatının ve kendisiyle savaşının hikayesidir.

Evlat Kokusu, çaresizliğin sürüklediği bir günahın sonucu, dünyanın en zor seçimine zorlanan Zümrüt’ün, büyük sırrının gölgesinde iktidar için her şeye meydan okuyan Hünkar’ın, hayatını, kimseye aldırmadan hevesleriyle yöneten Cevahir’in, ‘bir gün mutlaka’ diyerek gün sayan Seher’in, hayatları ve kaderleri birbirlerine bağlı iki küçük çocuğun hikayesidir.

Künye

Yönetmen Erol Özlevi
Senaryo ,
Yapımcı Cengiz Deveci , H. Hakan Eren , Gökhan Tatarer
Müzik Uğur Akyürek , Günay Uysal
Görüntü Yönetmeni Ömer Kılınç
Tür Dram
Ülke Türkiye

Ekip

Görüntü Yönetmeni Ömer Kılınç (Görüntü Yönetmeni)
Kurgu İlhan Elmacı (Kurgu)
Sanat Yönetmeni Levent Kulaç (Sanat Yönetmeni)
Yapım Ekibi Fırat Öçalan (Yapım Amiri)
Kamera Ekibi Battal Doğan (2. Ekip Görüntü Yönetmeni)
Işık Ekibi Osman Topuz (Işık Şefi)
Oyuncu Seçimi Fulya Filazi (Cast Direktörü)
Müzik ekibi Ufuk Türk (Beste)

Firmalar

Endemol Prodüksiyon (Yapım)
Kanal D (Yayıncı)

Son Yorumlar (1)

yesilçamsever38 avatar yesilçamsever38 26 Nisan 2017 20:14:43

Güzel bir dizi severek izliyorum.

Yandex.Metrica