Kurtlar Vadisi Vatan

Yorumlar

MGUNAY avatar MGUNAY 22 Haziran 2018 14:09:02

7

Filmin konusu tek bir yerde geçiyor. Saat saat darbeyi il il işlemelerini isterdim. Ayrıca feto o gece Türkiye'ye gelmiyordu. Genede izlemek isteyen izlesin. Umarım bu darbeyle ilgili ilerki dönemlerde daha güzel film yapılır.

İboq1905 09 Kasım 2017 22:35:25

Açıkcası film beklediğimiz gibi olmadı Senaryo'yu artık polat ve cahit yazmasın bi zahmet adam gibi eski senarist Cüneyt aysan getirilmeli kadro desen pana film hiç bizi dinlemiyor polat'ın yanına Erkan avcı veya Uğur pektaş gibi sert biri lazım açık cası bu iş cahitle erhanla yasinle gitmiyor. Düşman desen Vural yarbay'la dövüş sahnesi çok basit ve emek verilmemiş umarım Pana film artık kendisine bi ayar verir.

Kpax08 avatar Kpax08 09 Kasım 2017 11:34:11

Öncelikle filmi vasatın altında bulduğumu söyleyeyim. Film, Kurtlar Vadisi Irak'ın çok gerisinde kalmış. Ne yazık ki Kurtlar Vadisindeki önlenemeyen kan kaybı devam ediyor. Senaryo eskisi kadar güçlü değil, bence senaristlerin değişmesi gerekiyor. Bu nunla birlikte yardımcı oyuncular oldukça zayıf kalıyor. Cahit ve Güllü ile bundan iyisi asla olmaz. Özellikle Cahit oyunculuk anlamında çok yetersiz, hiç bir gelişim kaydedemedi. Olaylara hep aynı tepkileri ve hep aynı mimikleri veriyor. Bir oyuncunun üstün gayreti ile sadece komedi filmleri ayakta durabilir, birde Cüneyt Arkın filmleri. Ben olsam Ocak sonrası sezon sonuna kadar gidecek bir seri ile "Kurtlar Vadisi Son" ile diziyi bitiririm. Unutulmasın ki fazla şeker ağzı acıtır.

furkanbabo avatar furkanbabo 18 Ekim 2017 14:33:02

10

Açıkçası film beni aksiyona doyurdu eklenen sınır operasyonu sahneleri 15 Temmuz gecesine iyi bağlanmış milli duyguları kabartan bi yapım olmuş ama ne yazık ki yine de eski vadi gibi degil

Tuba.Artan avatar Tuba.Artan 18 Ekim 2017 12:34:59

son dönemde sarsılan imajına rağmen hala başarılı görünüyor. şahsen benim için kurtlar vadisi "The End"

Yandex.Metrica