Yılan Soyu

Yorumlar

Kaptan34 avatar Kaptan34 20 Mart 2017 21:54:46

8

Ayhan Işık Nebahat çehre ikilisi çok başarılı

performer avatar performer 27 Ağustos 2015 21:41:19

8

yılan soyu ismi filme pek yakışmamış bence. film genel olarak fena değil, ayhan ışık'ın varlığı filmde belli bir kalite yaratmış. rahmetli kamera karşısında nasıl durulacağını çok iyi bilen biriymiş. kameraya çok yakışıyor.

jones.seker avatar jones.seker 12 Ekim 2014 00:28:09

8

başarılı bir film ayhan ışık ve nebahat çehre çok yakışmışlar

Papatyam34 avatar Papatyam34 22 Nisan 2014 13:08:04

9

macere dolu aksiyon dolu başarılı bir film Ayhan Işık ve Nebahat Çehre çok yakışmışlar

benimsinema avatar benimsinema 23 Aralık 2012 21:31:47

8

oldukca macera dolu bir film... ayhan isiki bu tür filmlerde görmekte güzel...kendisine suikast düzenlenir ve yanlislikla kardesi öldürülür..intikamini almak icin ceteyi cökertmeye calisir, nebahatin ve kerimin yardimiyla...feri cansel iyi rolde...al tan günbay, behcet nacarai kendi dublörü olarak kullanmasi dogru fikir...ikiside kazilmis kafayla birbirilerine cok benziyorlar..ayrica filmde calan müzikler dogru yerlerde kullanilmis.

kariz_ma_35 avatar kariz_ma_35 04 Temmuz 2012 20:03:07

10

Çalıştığı şirkette dönen kirli işlere kurban giden yönetici konumundaki bir adamın. Akıl almaz durumu ve savaşını yansıtmış bir film. "Orhan" Ayhan Işık  uluslararası donanımlı büyük bir şebekenin hedefi olur. Onu her defasında öldürmek ist er ama başaramaz. Çalıştığı şirketin patronu "Macit" Mümtaz Ener'de bu şebekeye bağlantılı bir işverendir ayrıca. Gemide olan olayda ege kıyılarına vurur Orhan orda villasında misafir eden güzel kadın "Ayfer" Nebahat Çehre ile tanışır. Fakat kısa sürede İstanbul'a dönen Orhan interpol elemanı "Cevat" Kerim Afşar ile olaylı bir karşılaşmayla tanışır. İnterpol ile işbirliği yapan Orhan büyük bir savaşın içinde bulur kendini. Yurt içindeki yabancı uyruklu şebeke patronu sevgilisi "İrma" Feri Cansel ile ilişkisi olur suçluları yakalamak için. Filmin sonunda kıyamet kopar İrma Orhan'a yardım eder ve interpol'ünde yardımıyla yabancı şebekeyi çökertir Orhan. İyi bir film ama görüntü kalitesinde alacalık var hani bazı filmlerde sarılık olur ya o filmlerden. Kalabalık bir cast sinemamızın birçok kötü adamı ve başrolde Ayhan Işık. Tamamen hepsi birbirine uyumlu. Ama keşke görüntü kalitesi biraz daha net olsaydı çok hareketli dövüş sahneleri bol bir macera filmi. Filmin en güzel yanı şüphesizki Nebahat Çehre ile Ayhan Işık'ın aşklarını sonuna kadar korulamaları olmuş. Sıkılmadan izlenebilir bir film..

Yandex.Metrica