Çatışma

9,33

( 1 kişi yorum yaptı )

Çatışma

(Reprisal)

Sinema Filmi

2018

Müdür olarak çalıştığı bankada gerçekleşen bir soygunda, yakın bir arkadaşını kaybeden Jacob (Frank Grillo) olayı bir türlü unutamıyor. Eski bir polis olan komşusu James (Bruce Willis) ile güçlerini birleştirerek saldırganı yakalamak ve ondan intikam almak için harekete geçiyor. İkili, soyguncunun sonraki adımlarını bulmaya çalışıyor ancak deneyimli suçlu Gabriel (Johnathon Schaech) onlardan bir daima bir adım önde olmayı başarıyor. Gabriel, peşine düşen Jacob’ın eşini (Olivia Culpo) ve kızını kaçırdığında ise olaylar tamamen farklı bir noktaya geliyor ve üç karakter için de kırılma noktaları yaşanmaya başlıyor.

Künye

Yönetmen Brian A. Miller
Senaryo
Yapımcı Noel Ashman , Wayne Marc Godfrey , George Furla , Ted Fox , Randall Emmett , Babak Eftekhari , Alexander Eckert , Stephen J. Eads , Alana Crow , Barry Brooker , Robert Jones (3) , William B. Steakley , Mark Stewart
Vizyona Giriş Tarihi 31 Ağustos 2018
Süre 94 dk
Tür Aksiyon
Ülke ABD
Internet Sitesi Brian A Miller

Firmalar

Chantier (Dağıtımcı)
Hasılat 274.428,16 TL
Toplam İzleyici 20.213
Vizyonda Kaldığı Hafta 3 Hafta

Son Yorumlar (1)

lisanen avatar lisanen 09 Eylül 2018 15:04:45

Bruce Willis'in son zamanlarında dahil olduğu çöp filmlerden biri daha. BoxofficeMojo'da listeye dahi alınmayan berbat ötesi şey.
Sığ kadrosu düşük bütçesi ile bu kadar olur. Filmde gizem oluşturmaya çalışılıyor fakat herşey bariz belli. Hırsız ba nkaya girerken toz boya saçıyor sadece iki kişinin üzerinde beliriyor ama sonraki sahnede ne hikmetse banka elemanlarının neredeyse yarısından çoğunda bu boyadan var. Böyle hata ancak Holywood filmlerinde olur zatii..

Yandex.Metrica