Süperstar

8,83

( 2 kişi yorum yaptı )

Süperstar

(Secret Superstar)

Sinema Filmi

2017

Hindistan'ın küçük bir kasabasında yaşayan 14 yaşındaki Insu adlı genç bir kızın tek hayali, şarkıcı olmaktır. Fakat bir gün katı bir adam olan babası Insu'nun gitarını bulunca -ve bulduğu gibi o gitarı kırıp şarkı söylemesini yasaklayınca- genç kızın tüm hayalleri suya düşer… Ta ki Shakti Kumar (Aamir Khan) adlı ünlü bir müzik yapımcısıyla tanışana kadar. Insu, güzel sesini tüm dünyaya duyurmak ve şarkıcı olma hayallerine ulaşmak için hayatının en önemli macerasına çıkacaktır.

Künye

Yönetmen Advait Chandan
Senaryo
Yapımcı B. Shrinivas Rao , Girish Patel , Sujay Kutty , Aamir Khan , Akash Chawla
Müzik Amit Trivedi
Görüntü Yönetmeni Anil Mehta
Vizyona Giriş Tarihi 20 Ekim 2017
Süre 149 dk
Tür Komedi, Macera
Ülke Hindistan

Firmalar

Mars Entertainment Group (Dağıtımcı)
2ROI Medya (Medya İlişkileri)
Hasılat 1.902.633,82 TL
Toplam İzleyici 162.567
Vizyonda Kaldığı Hafta 10 Hafta

Son Yorumlar (2)

baran34 avatar baran34 04 Kasım 2017 01:02:08

10

Baştan sona kadar sıkılmadan izlenilecek bir film. Aamir Khan yine damardan vuruyor. Galiba Mr. Professional hiç bir projesinde başarısız olmayacak. Bu filmde Insıa adında bir kızın müziğe olan sevgisini ve aile içerisindeki sorunlarını izliyoruz. A nnesi ve kardeşi ile olan bağları ve hayalleri. Bu hafta "Ayla" filmini izledim. Sözüm ona oscara göndereceğimiz bir film. Ha kötü değil fakat "Superstar" filminin yanından bile geçmez. Ayla filminin finalinden başka bir numarası yok. Fakat bu film başından sonuna kadar sizi izlettiriyor.

Tuba.Artan avatar Tuba.Artan 23 Ekim 2017 11:28:00

10

Dün izleme fırsatı buldum salon full du ve tüm kuyruklar aynı film için bekleyenlerle doluydu. mutlu oldum.. en azından Aamir'in diğer filmleri için kapı açılmış oldu. Filme gelince boğazınızda bir yumrukla, gözlerinizin sık sık yaşardığını hissedece ksiniz. Tek güldürense Aamir sahneleri oldu. Asıl üzüldüğümse neden hep baskıcı ve kaba olarak müslümanlar görünüyor oysa ki barış dininine sahibiz ve karıncayı dahi incitmeyin denmesine rağmen bu tür adamlar hangi dinin mensubu.

Yandex.Metrica